Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízhattam 1 nap alatt...

Hogy hízhattam 1 nap alatt 1,5 kilót?

Figyelt kérdés

Tegnap mértem magam, és most is. A különbség 1,5 kiló plusz.

Az utóbbi pár napban nem dolgoztam, így több időm jut enni és valóban többször is eszek. Miközben ugye kevesebbet mozgok. Azonban még így sem megyek 1000 kalória fölé, amit mindenki szajkóz, hogy nagyon kevés. De hogy lehet kevés, ha hízok mellette?


ápr. 25. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem híztál. Csak több vizet ittál vagy később fogsz nsgyvécézni. Ez nem zsírbeli hízás.


Es igen, az 1000 iszonyat kevés, egy életre tönkreteszed magad

ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden nap merni magad.

És igen, NAGYON NAGYON kevés az 1000 kcal.

ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízol 1000 kalória mellett. Víz, béltartalom, ruházat okozhatja a többletet és/vagy nem jól mért a mérleg (mert pl nem teljesen vízszintes felületen volt).
ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltál ma már kulázni?
ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A BMR (alapanyagcsere) alá nem szabad menni. Nézd meg, hogy neked az mennyi.
ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"így sem megyek 1000 kalória fölé, amit mindenki szajkóz, hogy nagyon kevés. De hogy lehet kevés, ha hízok mellette?"


Fölé mész. Rosszul számolsz.

ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hogy számolnék rosszul? Amennyiben az ételek csomagolásán lévő adatok pontosak és a netes kalóriatáblázatok is megbízhatóak, akkor jól számolok.

Az egyetlen pontatlanság az, hogy átlag tojással számolok, holott nagyobbat veszek. Ez napi 3 tojásnál kb 20-30 gramm eltérés. Nem hiszem, hogy ezen bukik meg a dolog.

ápr. 26. 10:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy?? Kamerás mobil! Legtöbb túlsúlyos ember ott rontja el, hogy nem számol bele mindent. Áltatja magát, és a kalória deficit módszert hibáztatja
ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell naponta méregetni magad, 1000 kalória meg egy egyévesnek is kevés mennyiség.
ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as, egy testképzavaros, magát kényszeresen méregető és koplaló embert ne nevezzünk már túlsúlyosnak.
ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!