Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket vegyek és mennyi idő...

Miket vegyek és mennyi idő alatt érhetem el?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg, hogy van egy kisebb kiálló rész a hasamon. (egyébként 50 kg vagyok, 165 cm) Ezért eldöntöttem, hogy egészséges életmódra váltok. Az lenne a kérdésem hogy miket kell először is ehhez bevásárolni, vagy mit ajánlatos enni? (a tojás, uborka, paradicsom általában van mindig itthon, ezen kívül kellene, mert nem tudok minden nap bevásárolni, mert messze van a nagyárúház, az itteniben pedig nem nagyon található meg minden tehát úgy kellene hogy hosszabb időre vásároljak) Mellette edzenék 3/4x egy héten rubint Rékásból valamit youtuberól (egy óra min.) , + van amikor csak úgy kedvem talál edzeni.


És körülbelül mennyi idő kell amíg lapos lesz a hasam?

Köszönöm előre is a segítséget ❣️



#egészség #has #bevásárlás #Fogyáshasról #Gyümölcszöldség
2020. júl. 22. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok zöldség, hús, gyümölcs, fehérje. Viszont ha tényleg csak hasról akarsz fogyni (a súlyod pont jó, ennél kevesebb már nagyon vékony lenne) akkor vannak direkt olyan edzések amikor hasra edzenek.

Nem tudom megmondani mennyi idő alatt lesz lapos hasad. Ebben nem vagyok túl jártas. :)

2020. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Eltűntetni sose fogod tudni. A női test ragaszkodik egy adott testzsír százalékhoz.

A legjobb amit tehetsz ha izmot építesz, így nem fog pufinak tűnni.


Sok csirkehús (fehérje) párolt zöldséggel, és gyakorlatok hasra. Van egy halom challenge ahol lerajzolják a gyakorlatokat, de egy személyi edző tanácsa lenne a leghatásosabb.

2020. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok hús zöldség, plusz túrót mindenképp vegyél, a legjobb diétás nasi én imádom:))
2020. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokat vegyél, amiket szeretsz és nem unsz meg. Lényegében bármilyen zöldség frissen és fagyasztva, teljes kiőrlésű kenyér, gabonák (bulgur, rizs, koles), alacsony cukortartalmu gyumolcsok, zsirrorrasok (pl olivaolaj, magvak), feherjeforrasok (turo, tojas, husfelek, magas hustartalmu sonka, kemény sajtok, mozzarella)


A legjobb tényleg amit nőként teszel, hogy asdig edzel amíg az itmod nagyobb lesz, mint a zsír. Szerintem kb 2 hónap után fogod látni a váktozást

2020. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Egy 50 kilós lányként, ha a természetesen, és egészségesen nőies formájú (értsd: nem deszka) hasad késztet egészséges életmódra...ne haragudj, de újabb naiv áldozata vagy a média testkép kultúra zavarának! :/
2020. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!