Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha langyos vizet iszok simán...

Ha langyos vizet iszok simán és nem rakok bele semmit az is hánytat? Vagy csak a sós víz?

Figyelt kérdés
Létszi ne szóljatok le azért mert ilyet kérdeztem..
2010. aug. 3. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sima meleg víz miért hánytatna? Szerintem nem. Ugye nem így akarsz fogyni, hogy bezabálsz - lelkifurka- hányás?
2010. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sima víz nemhánytat..hacsak nincs tele bacikkal:D langyosvíztől ha hánysz,max azért gosz,mert bemagyarázod magadnak:Dde úgy bármitő tudsz..de tényleg ne akarj így fogyni,mert nagyon megfogod bánni...
2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ittál már a vízbe amikor zuhanyoztál? És hánytál utána?

A másik meg: minek akarod hánytatni magad? Miért nem mozogsz egy kicsit?

2010. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az alulrólhajt, és meg van hogy kell...
2010. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igyál meg egy RedBullt, úgy fogsz f*sni tőle, hogy még az is kimegy, amit 3éve ettél meg
2010. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Redbull-ra meg egy Bombát az a legjobb
2010. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16.35ös: miért f*osna tőle? én ezt nem értem:) ok hogy valakit a koffeines dolgok meghajtanak, de azért ez nem túlzás kicsit?:D viszont a kávé cigi kombó lerendez az tuti.. :D
2010. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik,hogy ha bekajálnak,és utána rögtön kihánytatják magukat az tök jó,mert nem híznak..

Na igen..

Bekajálsz és utána iszol valami szart amitől vagy okádsz vagy nem..Ha nem akkor totál szarul fogod magad érezni,mert émelyegni fog a gyomrod.

Ha hánysz akkor megint csak szarul fogod magad érezni egy kis ideig..Amikor végre elmúlik a "szar érzés" Újra piszok éhes leszel,mert a gyomrod üres,és igényli a szervezeted a táplálékot..Akkor mit csinálsz? Újra zabálsz és újra okádsz??

A végén a gyomrod kikészül és irtó büdös lesz a szád is,hiszen a fogmosás sem fogja eltüntetni azt a hányás szagot...

Szép elképzelés..gratula..

2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sós sem hánytat, legalábbis engem sosem, szóval ha hánytat is, nem mindenkinek jön be. Tedd le az ujjad a torkodon, az mindenkinek bejön. :D
2010. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2010. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!