Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki, hogy ne...

Hogyan bírjam ki, hogy ne egyek az édességek ből, amiket a csalàdtagjaim haza hoznak?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek, és hiàba kérem őket, hogy ne hozzanak haza édességet, màrmimt nekem, és ne kínàlgassàk, mégis hoznak, én meg sokszor "kattanok be"és olyankor nem bírom ki,hogy ne egyek belőle.

Megy 1-2 napig az égészséges tàplàlkozàs, aztàn annyi...

Az a baj, hogy én cukorfüggő vagyok, és ha tudom, hogy van itthon, nem bírom megàllni...

:(

Előre is köszi!


2020. aug. 6. 21:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*édességekből* -bocsi
2020. aug. 6. 21:49
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Egyél belőle, legfeljebb kicsit többet mozogsz.
2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Mond meg nekik, hogy köszönöd szépen, most éppen diétán vagy, ezért nem eszel belőle.


Majd ha elmentek, add oda a szomszéd gyerekeknek, ha a szülei bele egyeznek. Így nem lesz kísértés.

2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ugyanez a problémám. Ha nagyon nem bírom ki akkor belekóstolok (na jó van mikor kicsit több mint kóstolás), utána elmegyek 1,5órát bicajozni. Tehát lemozgom, így nem volt még gomd belőle.
2020. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Az a baj velem, hogy nem vagyok képes mértéket tartani, ami nagyon gàz, tudom...:/

Hormonális gondjaim vannak, inzulin rezisztenciàm, ezért nekem cukrot, finomított dolgokat egyàltalàn nem szabadna ennem.

2020. aug. 6. 23:16
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező akkor viszont ultragáz hogy a szüleid neked visznek haza édességet :( mondd nekik hogy akkor inkább diabetikus cuccokat vigyek.

Én mondjuk 18 évesen lettem cukorbeteg, kb 4 évbe telt mire a családtagok (nem a szüleim, hanem nagyszülők, nagynénik-bácsik) végre "rászoktak" hogy nekem ne rendes édességet adjanak szülinapra/névnapra/karácsonyra hanem diabetikusat. Pedig apum is cukorbeteg már 25 éve...

Egyébként én is cukorfüggő vagyok, ha veszek egy tábla csokit, nem bírom ki hogy egyszerre ne egyem meg. El kell dugni, ne legyen szem előtt, vagy oda kell adni valakinek. Mást nem nagyon tudsz tenni.

2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha édesre vágyom túrót eszem,eritrittel édesítem. Vagy almát.
2020. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Nemet mondasz, és ennyi. Én is cukorfüggő voltam. Kiiktattam annyira a cukros édességeket, hogy nehezen ugyan, de a függőség pár hét alatt elmúlt. Havi egyszer eszem cukrosat, és nem többet. Simán tudok mértéket tartani. Nem mellesleg 54 kgt fogytam.
2020. aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na igen, ez kellene màr nekem is, nagyon, hogy kiiktassam. Én is pont így szeretném csinálni, hogy egy héten egyszer eszem valami édeset, amit én készítek, egészségesebb verzióban. Csak azt az időt kibírni, amíg elmúlik a sóvàrgàs..

:( Ez hàny hét kb.?

2020. aug. 7. 03:55
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaj bocs, azt olvastam, hogy heti egyszer eszel édességet...:D
2020. aug. 7. 03:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!