Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A magasságom 164 cm és a...

A magasságom 164 cm és a testsúlyoom 55 kg. Ez ideális? Hogyan fogyhatnék le 52 kg-ra? (mindenképpen le akarok fogyni)

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.Én 163cm vagyok és 55-56kg, mondjuk én is leszeretnék fogyni 52kg-ra,de csak a hasamon van felesleg.

Te honnan szeretnél fogyni?

2009. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én 164cm 51kg de sztem így a jó.....csak izmosodni kéne és a formáim is jobbak lennének, és ha te inkább az izmosabb csoportba tartozol akkor maga a tökély ez az arány:D
2009. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%

Magasságodból vonj ki 110-et és az adja a nőknél az ideális testsúly arányát.

Azaz ha 164 cm magas vagy és 55 kg = 164-110=54

Tehát teljesen ideális.

(+,- 3kg sztem nem számít sokat)

Fogyni ebből nehezen tudsz, én is így voltam vele mivel kevés az a felesleg amit hamar letudnál faragni.

Így koncentrálj a kényesebb területekre pl:has,comb,fenék és arra csinálj gyakorlatokat.

Rubint Réka tornáját ajánlani tudom. Én bár nem fogytam (mivel az izom nagyobb súly mint a zsír) de nagyon szép formás, narancsbőr-mentes lábaim lettek.

Sok sikert!

2009. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket:) Velem is úgy volt, hogy 1 hét alatt 57 kg-ról 55-re mentem le, azután meg semmi, nem sikerült tovább fogynom. Amúgy a hasamaon minimális felesleg van, meg talán a combomból szeretnék lefaragni. De elhatároztam, hogy ezentúl csak zöldséget, gyümölcsöt meg napi egy fagyit eszek (nem bírom ki nélküle :D ). Nyár végéig mindenképpen le szeretnék fogyni:)
2009. júl. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!