Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok és 68kg, elég...

163cm vagyok és 68kg, elég robosztus az alkatom. Ha lefogyok, akkor sem lehetek soha törékeny alkatú?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A csontozatod, illetve az arányaid a fogyástól nem fognak átalakulni.
2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem leszel soha törékeny alkatú, de ez nem baj. El kell fogadnod magadat így, és belátnod, hogy ezen fogyással nem tudsz változtatni, úgyhogy emiatt nem érdemes sanyargatnod magad extrém fogyókúrákkal. Nem kell törékeny alkatúnak lenned ahhoz, hogy jól nézz ki!
2020. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha nő vagy, akkor szívesen megnéznélek! <3
2020. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A törékenység genetikán múlik.

Most nehogy azért ne kezdj el fogyni, mert te nem lehetsz genetikailag törékeny?!

Dobj le minimum 10 kg-t, izmosodj és meglátod, hogy milyen szép leszel. :)

2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
160 cm vagyok. Néhány éve 70 kilóról indultam, hogy na akkor lefogyok 49 kilóra, mert én is "törékeny" akarok lenni. Már alig voltam 50 kiló, de a combjaim még mindig vastagabbak voltak, hiába állt már ki az összes bordám és fájt oldalasan feküdni. A vállam szintén széles maradt. Azóta már elfogadtam, hogy én bizony soha sem leszek vékony, hosszú combú modell-alkat. Sokat lehet segíteni egy testalkaton, kihozni belőle a maximumot, de a genetikán nem tudunk változtatni. Azóta már jobban is tetszik az izmosabb forma, mint a vékonyság. :) Egészségesebb is.
2020. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
99%

Vagy lehet csak a súly felesleged miatt látod ilyennek magad.

Nekem is mindig azt mondták, hogy "nehezek a csontjaid" aztán amikor lefogytam olyan lettem mint egy nyalóka (tupírozott haj volt a divat :D)

2020. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha kövér vagy, ha nem, a csontvázrendszer mindenkinél egyforma, vékony!


[link]

2020. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem pont egyforma az emberek csontváza, meg ugye a testalkat sem csak a csontváz milyenségén múlik. Nem vagyok sovány mégis csak 13cm-es a csuklóm kerülete, pedig 168centi magas vagyok; csípőm pedig szélesebb, mint a munkatársamé, pedig ő is kb. ilyen magas. Arról ne is beszéljünk, hogy neki keskeny dereka van, míg nekem oszlop testalkatom miatt csak kevéssé vékonyodik el.

Ezek a tulajdonságok maradnak, max. sovány leszel, de a csípőd nem lesz keskenyebb, ahogy a bokád is vastag marad a csont miatt; ha olyan az alkatod, hogy valahol aránytalanul vastagabb legyél, akkor az maradni fog.

2020. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Juliusz48 válasza:
Ha a csuklódnál a két csont 5cm-nél nem szélesebb az izmok nélkül akkor lehetsz akár vékony is lefogyva. Ha ennél jóval szélesebb, ne bízz a fogpiszkáló alkatban
2020. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
No, lefogytam azóta 59kg-ra, és időközben kiderül, hogy 166cm vagyok, nem 163cm. De továbbra sem látom magam törékenynek. :)
2021. júl. 23. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!