Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznosak lehetnek...

Szerintetek hasznosak lehetnek a derék és combformáló neoprén övek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok, hogy felteszem, lefekszem és várom a hatást. Van kb. 5 kg súlyfeleslegem, amit próbálok diétával és napi, otthoni edzéssel - tornával? - leadni. Steppert, súlyzókat használok, valamint eszköz nélküli gyakorlatokat végzek, kb. 1300 kcal-t próbálok tartani. Ha edzéshez felteszem ezeket az öveket, használhat valamit? Pl. van egy kis narancsbőröm, segíthet ettől megszabadulni, vagy csak javítani rajta? Egyáltalán jó valamire?

155 cm,57 kg N



#narancsbőr #fogyás #neoprén öv
2020. aug. 21. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, a derekamra szoktam feltenni edzés közben (plusz bekremezem magam fogyasztónak szant krémmel), fogyasztani nem fogyaszt, de a bőrömnek nagyon jót tesz. Így sztem a narancsbőrön is javíthat, bár tény, hogy önmagában nem fog csinálni semmit, kell mellette a sok folyadék es minimális só.
2020. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Izzasztó övről van szó, ha jól látom, nem? Abban segíthetnek, hogy előbb javuljon a bőrfelszín közeli keringés, bőrnek is jót tud tenné néha némi izzadás; de semmi lényegeset vagy látványosat ne várj tőle.
2020. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!