Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha alapvetően endomorf (hízásr...

Ha alapvetően endomorf (hízásra meglehetősen hajlamos) alkat vagyok, nézhetek ki úgy valaha, mint a genetikailag nagyon vékony, "törékeny" lányok?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy teljesen tropára menne az egészségem.

Mégis mit kellene tennem hozzá pontosan? Legutóbb 53-54 kiló környékén leállt a menstruációm (a 161 centimhez), jelenleg egy tízessel nehezebb vagyok.



2020. aug. 24. 13:26
 1/4 anonim válasza:
85%
Van egyfajta testalkat, csontozat, stb.., ami azért meghatározza a végső alakot. Ettől függetlenül fogyni lehet és tartani is a kívánt testsúlyt, erre több módszer is létezik. Amiről írsz, a genetikailag nagyon vékony "törékeny" lányok testfelépítése is más, hosszú comb, darázs derék, stb.. Ugyanezt elérni lehetetlen, de csak simán vékony(abb) testalkatot bármikor el lehet, leginkább hozzáállás, akaraterő és kitartás kérdése. Megfelelő étrend kialakítása és rendszeres testmozgás szükséges hozzá.
2020. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Törékeny..milyen a csontozatod? A tőrékenység attól is függ.
2020. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, én is ilyen alkat vagyok. De attól még nézhetsz ki jól, ugyanis nem mindenkinek a törékeny lányok jönnek be.
2020. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is hízásra hajlamos vagyok. Nekem a napi 2x étkezés vált be, a sokszor keveset diétáktól mindig híztam. És nem koplalok, ez egy rendes tartalmas “reggeli” (10-11 körül) és egy rendes főtt kaja (17-18 körül), 1000-1500 kalória mindig megvan, néha több is. Igyekszek figyelni rá, hogy sok zöldséget meg fehérjét egyek, de simán becsúszik néha egy adag tészta vagy egy pizza is. Én így egy fél év alatt majdnem 10 kilót fogytam.
2020. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!