Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagyon sok?

Ez tényleg nagyon sok?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 70 kg, viszont a fenekem és a vádlim eléggé izmos és endomorf testalkattal rendelkezem. A pocakomon van egy kis felesleg, illetve a mellemre is híztam. 22N

2017. szept. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ideális,nem a csontkollekció a szép... Ha neked tetszik akkor szard le mások mit mondanak :)
2017. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írod, hogy van rajtad egy kis felesleg, ezért kicsit sok. Ha zavar, fogyj, ha nem, nem. Ha elég izmos vagy, ez talán még OK egészség szempontjából, bár a hasi hízás problémásabb a szervek miatt. De leírva, hogy kis felesleg, ebből nem tudok extrapolálni még a kinézetedre sem, nemhogy az egészségedre.
2017. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tízes lemehet, és úgy igazán bombanő leszel, de egyáltalán nem pálcika :)
2017. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem NAGYON sok, de még fogyhatsz legalább 4 kg-t.

Akkor leszel kb. az egészséges BMI-ben.


21/L

2017. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igazából az összkép számít, mert ha úgy arányos az alkatod, az összkép, akkor nem az számít h hány kg vagy, hogy mi a szám értéke. ismerek hasonló alkatú lányt, tök jól néz ki egészében, csak a hasán van egy közepes úszógumi, ami végeredményben kezelhető, csökkenthető.
2017. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pocakodon egy KIS felesleg,miközben akkora a súlyos,mint egy alacsonyabb pasinak? Hát nem is tudom... Túlsúlyos vagy, a vastag láb pedig nem enyhítő körülmény. Tessék sportolni,és diétázni
2017. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam az endomorf testalkatot. Az a legerősebb testfelépítés, mind csontozatra, mind izomzatra éppen ezért a teherbírásom is jó, viszont lassú az anyagcserém. Nőknél viszonylag ritka az ilyen testalkat, de rendszeresen (heti 4 alkalom, 2 óra/alkalom) sportolok. A fenekem és a lábam pedig 3 év falmászástól és a sok kerékpározástól izmosodott meg.
2017. szept. 4. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!