Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai napom így jó vagy...

A mai napom így jó vagy elrontottam valamivel?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de már annyiszor belekezdtem és mindig feladtam, nem nagyon van kitartásom, mivel édesség és Coca Cola függőségem van. Chipset és csokit már 3 hete nem ettem és colat is csak néhány kortyot ittam azóta, már annyira nem is kívánom. Édességet viszont szoktam enni pl.müzlit,gabonapehelyt tejjel, palacsintát, fánkot. Viszont nem mindennap és próbálok minél kevesebbet. 22kg-ot szeretnék leadni. A mai napom úgy nézett ki, hogy reggelire 2 tükörtojást ettem, kevés olajon sütve, koktélparadicsommal, uborkával, kápia paprikával, jégsalátával. Ebédre húslevest ettem sok répával, zellerrel, karalábéval és minimális tésztával plusz 130gram tarhonyát 80gram sertéspörkölttel és céklával. (A céklát elfelejtettem lemérni, de kb.10 nagyobb "karika" volt). 2,5 órát voltam az edzőteremben, ebből egy órát futópadon töltöttem, összesen fél órát kocogtam rajta és ugyanennyit sétáltam 15-ös emelkedőn. 30 percet szobabicikliztem, 30 perc taposógép és 15 perc lépcsőzés, a végén pedig 15 perc tárogatás 20kg súllyal. A végén megittam egy adag fehérje port tejjel. Vacsira főtt tojást ettem csirkemell sonkával, 50gram sajttal és paradicsommal, uborkával. Szerintetek mennyire rontom el (már megint) a fogyásomat, ha hosszútávon így étkezem és edzek?
2020. aug. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az adataid ismerete nélkül csak annyit tudok mondani, hogy van energiamentes kóla is.
2020. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok, 165cm és 80kg.
2020. aug. 24. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Édesség és cola függőség.... Pont, mint én. 160 cm és 83 kiló voltam (már csak 72). Napi 3 kocka csokit megeszek, nagy ritkán iszok colát, de akkor is zérót. Olajat nem használok egyáltalán, tésztát se eszek. Sok zöldséget, húst fogyasztók. Köretként basmati rizst, bulgurt.
2020. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai napod nagyon rendben van, viszonylag sokat ettél, 1500kcal alatt vagy, minimális szénhidráttal. Ez még mozgás nélkül is jó lenne. Szerintem nyugodtan egyél néha édességet, ha kívánod, de szigorúan 1-1 db legyen, és ne minden nap.
2020. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem az a jó megoldás életmódváltásra, hogy egyik napról a másikra kizársz mindent. (Legalább is tapasztalataim szerint.) Nem a 180 fokos fordulat egyből a célra vezető. Lassan tegyél le mindent/csökkentsd a mennyiséget belőle, találj egészségesebb alternatívákat.
2020. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon jó, sok sikert! Én 166 cm vagyok, 67 kilóról indultam. (17 alatt vagyok). Most 64 vagyok, sikerült leszenvednem magamról 3 kg-ot 3 hónap alatt. A célom az 54 amiről indultam, csak most kevesebb zsírból, több izomból szeretnék állni. (Ez nem tudom hogy mennyire volt értelmes). Karantén alatt, hirtelen híztam meg. Ne add fel!
2020. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!