Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire hasznos...

Szerintetek mennyire hasznos az idoszakos bojt ? Ugy gondoltam hogy reggel eszem , jol lakom es tovabb semmit egessz nap . A reggel egyebkent 8.00 .

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen formában nem hiszem, hogy egészséges lenne. Legalább kétszer egyél naponta még fogyókúra idején is!
2020. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az időszakos böjtbe is belefér 2 étkezés, akár 3 is.

Szép elképzelés, de nem valószínű, hogy meg bírsz enni 1 étkezésre annyit, amennyi tápanyagra szüksége van a szervezetednek egész napra, tehát hogy ne legyen belőle koplalás. Egyébként sokan inkább délutánra időzítik az evést, mert könnyebb kibírni, de ez már egyéni dolog.

2020. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korod, nemed nem írtad, de mondjuk egy 60 kilós egyén napi fehérjebevitele közepes fizikai aktivitás mellett nem több, mint 70 gramm. Ez kb 4 csirkecomb filé. Ennyit simán meglehet enni egy ülésre salátàval.
2020. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
#2 vagyok. Lehet, hogy kicsi a gyomrom, de én egyszerre 2 csirkecombnál többet nehezen tudnék megenni, köret nélkül is. És a 4 csirkecomb + salátában sincs meg minden fontos tápanyag (bár attól is függ, mi van a salátában). Ha ehhez hozzáveszem, hogy én naponta kb. fél kg zöldséget szoktam enni, az biztosan nem férne egyszerre a gyomromba... Persze nem vagyunk egyformák, vannak, akik hihetetlen mennyiségű ételt tudnak bepakolni egy evésre, más kérdés, hogy ez mennyire egészséges.
2020. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!