Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » V a n itt olyan akin csak 2-3...

V a n itt olyan akin csak 2-3 kg felesleg van (főleg hason) és csak diétát + has edzést csinál, hogy lapos legyen a hasa? Melyik gyakorlatokat ajánlanátok és mennyit? (napi 1300-1400 kcalt fogyasztok)

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, de mivel diétázok is, gondoltam jobban fog látszódni az eredmény ha közben az izmaimat is edzem. De mivel csak a hasam ilyen problémás, ezért arra keresnék megoldást.
2020. aug. 27. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

"Tudom hogy nincs helyi zsírégetés"


akkor miért kérdezel hülyeséget? Nincs ennél egyszerűbb:


1. diéta

2. aerob

3. edzés


Ennyit kell csinálni. Pofon egyszerű. A siker garantált.

2020. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3kg felesleg sose 2-3kg, ha csak hason látsz 2-3kg felesleget akkor van rajtad 6-8-10kg legalább.
2020. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

a#2-es kegyetlenül jól látja...a hasamtól nem tudok megszabadulni, mert még a felsőtestemen is van némi felesleg...a dietetikus elmondta, hogy a hastól(ról) a legnehezebb megszabadulni, főleg azért, mert a sok felesleges zabálásból eredően a belek kinyúltak, és azoknak nehezebb visszaállni...ha egyáltalán visszaállnak...mertugye a korral minden változik.


Ha kell, akkor behúzom(jobb híján)

2020. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Leginkább tapasztalatból mondtam. Azt gondoltam, hogy van rajtam 7-8kg felesleg, azt leadom és elérem az álom alakom, na ezt 19kg után értem el 😂
2020. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es: Tanulj meg olvasni. Nem azt írtam hogy a hasamon akarok csak zsírt égetni. Azt kérdeztem milyen gyakorlatokat csináljak, hogy a DIÉTA MELLETT (amitől lemegy a zsír) a hasam szebb, laposabb legyen.


Már 13 kg-tól megszabadultam. A 173 cm magasságom mellé, az 56 kg-omból nem tervezek még 6-8-10 kg-ot leadni :)


Ha valakinek nem lett volna egyértelmű: VAN MÉG RAJTAM 2-3 KG FELESLEG AMI A HASAMON LÁTSZÓDIK MEG. OLYAN ÍRJON VÁLASZT AKINEK UGYANEZ VOLT A PROBLÉMÁJA: MILYEN GYAKORLATOKAT CSINÁLT A DIÉTA MELLETT, HOGY A HASÁN TÖBB LEGYEN AZ IZOM MINT A ZSÍR?

Tapasztalatot kértem, nem okoskodást.

2020. aug. 27. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyere vissza, ha tudsz normálisan kommunikálni.
2020. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi nem volt normális abban amit leírtam. Aki nem tud segíteni, nem is értem miért kommentel. Vagy ha már kommentel, legalább olvasná el amit írtam, esetleg értelmezné is. Leírom, hogy diéta MELLETT milyen gyakorlatokat végezzek, hogy vékonyabb, izmosabb legyen a hasam, erre én vagyok a hülye, hogy gyakorlatokkal nem lehet fogyni csak diétával..
2020. aug. 27. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

5 - én tudok olvasni, te meg hazudni:


"V a n itt olyan akin csak 2-3 kg felesleg van (főleg hason) és csak diétát + has edzést csinál, hogy lapos legyen a hasa?"


"Tudom hogy nincs helyi zsírégetés.."


Ha tudnád, akkor nem kérdeznéd, hogy milyen gyakorlat kell hasra. Akkor tudnád, hogy kockás hashoz még nagyon edzeni se kellene rá, elég ha mindent leedzel körülötte és megfelelő mennyiségű aerob mozgást végzel a szigorú diéta mellé. A hasad nem lesz laposabb attól, hogy edzel rá. Formásabb lesz, laposabb nem. A zsír nem fog eltűnni. Attól, hogy edzel a hasadra. Érthetően írtam? Ennél egyszerűbben nem tudok fogalmazni.


"Ha valakinek nem lett volna egyértelmű: VAN MÉG RAJTAM 2-3 KG FELESLEG AMI A HASAMON LÁTSZÓDIK MEG."


Még mindig nem érted a problémát. Hajtogatod, hogy diétázol, pedig tudhatnád, hogy a 4-5%-os testzsír eléréséhez pokoli kemény diétára van szükség. Ha 20 percet utánajártál volna, akkor tudnád, hogy a szabad szemmel jól látható six-pack nem tartható fenn hosszú távon, mert annyira kevés testzsír kell hozzá, hogy hosszú távon egészségtelen. De te még mindig az edzésről kérdezgetsz, pedig ha utánajártál volna, akkor tudnád, hogy maximum 30%-ot nyom az edzés (a helyes, tökéletesen végrehajtott gyakorlatokkal) a tested formálásában.


"Tapasztalatot kértem, nem okoskodást."


Itt senki nem okoskodik. Keményebben fogalmazunk, mert értetlenkedsz, és olyanokon vitatkozol amiket rég megtudhattál volna amíg ide válaszolgatsz, vagy feltetted ide ezt a kérdést. Egymillió + 1 helyen le van írva az, hogy mi kell a kockás hashoz.


"Nem tudom mi nem volt normális abban amit leírtam."


Az, hogy tiszteletlenül, okoskodva provokatívan kérdezel.


"Aki nem tud segíteni, nem is értem miért kommentel."


Mindenki segített neked eddig, maximum nem vagy hajlandó elfogadni azt, hogy rosszul gondoltál eddig valamit, és máshogy kell csinálnod. De akkor mi a francért kérdezel?


Menj inkább kapálni.. ( amúgy attól tényleg izmosabb lesz a hasad, és testzsírt is vesztesz. Hihetetlenül jó aerob, vagy interval kardio gyakorlat, attól függ mennyire kell a krumpli a földből )

2020. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!