Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokatt csinálja...

Milyen gyakorlatokatt csináljak és hányszor? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy kis felesleg a hasamon és egy kicsit több a fenekemen.... Leginkább a fenékről szeretnék fogyni de mehet a hasamról és a combomról is egy kevés.Milyen gyakorlatok használnak?

163 cm vagyok és 48 kiló



2016. jan. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Fenék:

[link]



Hasgyakorlat 1:

4 ciklus. Ciklusok között 3-4 perc szünet, feladatok között max 1 perc szünet:

Fekvőtámaszban váltott láb használat (sziklamászás) 20 sec

Plank - 25 sec

Side plnak - 20 sec mindkét oldalra

7db 2 ütemű fekvőtámasz (guggol - fekvő, guggol - fekvő ...)

15 hasprés

15 plank oldal váltás [link] (ez nagyon jó fenékre és hasra egyszerre!!!)



Has gyakorlat 2

4 ciklus. Ciklusok és feladatok között 3-4 perc szünet.

20db 2 ütemű fekvőtámasz (guggol - fekvő, guggol - fekvő ...)

40 sec ollózás Háton fekve, lábat 2-3 ökölnyire felemelve, váltott lábakkal egymás felett ollózva a magasságot tartani. Kar a test mellett, vagy váll vonalában kitárva. Csípőt előre billentve, a feneket leszorítva, különben tönkre megy a hátad.

30 darab Tarkó mögött összekulcsolt, hátra feszített kézzel lábemelés hajtott térddel, ellentéte térd és könyök összeérintése egymást követően váltott oldalakkal. 15-15 mindkét oldalra

15 Háton lábujj érintés. Hát fekve kar oldalra nyújtva, láb előre kinyújtva. Nyújtott térddel és könyökkel levegőben a lábujjadat (vagy a sípcsontodat) érintsd meg (nem kell tartani). Visszafele lassan tedd le!

35 hasprés

V-tartás [link] 30 sec.


Végén nyújtás!

Légzés orron be, kicsit benn tart, szájon ki.

2016. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(mondjuk ezek nem kezdő gyakorlatok, de válogathatsz is belőlük)
2016. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm....ám..szerintem nem baj ha nem kezdő...szoktam sportolni úgyhogy edzésben vagyok :)))
2016. jan. 2. 15:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Amm*
2016. jan. 2. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!