Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tányér spagettiben mennyi...

Egy tányér spagettiben mennyi kalória van?

Figyelt kérdés
Kb !!!! Szósszal, sajttal együtt

2020. szept. 2. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bagyon függ a mennyisègtől. Kb 600-800 kalòria.
2020. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Marmint milyen spagetti? Merthogy az a teszta tipusa. Milyen szosz? Milyen sajt? Van rajta hus, vagy csak ennyi? Egyebkent lehetetlen megjosolni igy, konkretan 200- 1500 kaloria kozott barmennyi lehet. Legkozelebb inkabb merd le :)
2020. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teljes kiőrlésű spagetti tészta , darált sertés hús,paradicsom szósz és 2 kanál reszelt trappista sajt
2020. szept. 2. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
kaloriabazis.hu
2020. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

A kalóriabázis alapján:


15 dkg Teljeskiörlésű (száraz állapotban mért) tészta: 525kcal


5 dkg Trappista sajt: 191kcal



10 dkg Milánói szósz darálthússal: 105 kcal


ÖSSZES BEVITEL:

821

kcal

2020. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Én nem értem az ilyen kérdéseket! Ha kalóriát számolsz, ALAP egy konyhamérleg!!!

A tányér, a kanál nem mértékegység! Hogy a francba tudnánk kiszámolni? Utolsó is saccolt, de ha te kétszer annyit is kiszedtél? Ezért nem fogytok le soha. Az alap erőfeszítéseket sem teszitek meg. Mástól várjátok a csodát.

2020. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Egy tányér spagettihez magamnak megfözök 60 g tésztát, a páromnak 150-et - szerinted MELYIK az EGY TÀNYÉR, mint mértékegység?

Nekem 1 evökanál mártás kerül rá, neki 5 evökanál, nekem egy csapott evökanál sajt, neki meg 4-5 kanál legalább.

Szerinted mennyi az EGY ADAG mártás meg a KEVÉS sajt????


MINDENT mérj le (amit lehet nyersen, pl tészta), ha valamennyire is használható adatot akarsz, enélkül nagyon nem pontos értékeket kapsz, akár a fele/duplája is lehet a helyes mennyiség!

2020. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vagytok normálisak!!!!

Egy normál adagról beszéltem. Mit nem lehet ezen érteni

2020. szept. 3. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mièrt lettem 0-ra pontozva? Nàlam kb ennyi az a mennyisèg amit megeszek. Nàlam ennyi a normàl adag.


Kèrdező, nem mindegy hogy neked mennyi a normàl adag. Nekem nőkènt (szàrazon mèrve) kb 80 g tèszta, pàromnak 3-szor ennyi. Apàmnak aki mèretben majdnem akkora mint pàrom, szintèn annyi a normàl adag mint nekem...

2020. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2020. szept. 3. 14:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!