Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik itt hízókúrázgatnak,...

Akik itt hízókúrázgatnak, azok tényleg hízni akarnak vagy csak fel akarják mérgelni a fogyókúrázókat?

Figyelt kérdés
Mégis ki a fene akar hízni? Nekem ezek a kérdések inkább povokációnak tűnnek.

2020. szept. 7. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Párom pl hízni szeretett volna, bár néhány évbe telt, de 63kgról 71re sikerült neki felmenni.
2020. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem provokáció. Én is "hízókúráztam" régebben. 174 centihez 53 kiló voltam :S Sikerült felmenni 60-ra, és azóta tartom is. Nem is értem, miért gondolod, hogy csak annak lehet problémája, aki túlsúlyos.
2020. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
180cm és 53kg vagyok, remélem ennyivel megválaszoltam a kérdésed. Nem minden provokáció ami nem illik bele a tökéletes álomvilágodba. Nem minden a vékonyság
2020. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
előző vagyok 16 éves lány
2020. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Az is őszintén hízni akarhat, aki 175 centihez 42 kiló és emiatt pl. nem lehet gyereke, de szeretne. Vagy ahhoz, hogy ne haljon meg híznia kell.
2020. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Provokáció is, mert fogyással kapcsolatos témakörbe valóban egyáltalán nem passzol a hízókúra.

Meg nem is, mert valóban vannak emberek akiknek ez probléma ( bármennyire is tagadják egyesek), akiknek olyan a genetikája/ anyagcseréje, hogy már már egészségtelenül vékonyak, és bármit, bármennyit esznek, nehezen, vagy egyáltalán nem tudnak hízni.

Szerintem a hízás téma egyértelműen nem ide való, ezért gondolhatják páran azt, hogy ez puszta dicsekvésből, provokációból írják pont ide. Inkább táplálkozás/ tömegnövelés részbe kellene rakni. Vagy legalábbis táplálkozásba, nem oda ahol az emberek túlsúllyal, elhízással küszködnek és amitől meg akarnak szabadulni.

2020. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

NEM provokáció, mert hízókúrás topik nincs, másrészt a fogyás és a hízás ugyanaz a másik oldalról nézve.

A fiam pl. akármit csinált, akármennyit próbált enni, a 180 cm-hez maradt 45-47 kiló. A sport sem segített neki, mert még soványabb lett. Nála végülis igen nagy átállás segített, hoyg tudjon hizni, és ma már a normál súly alsó határát is elérte.

2020. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Én is hízni akarok, viszont izomban. 195cm 76kg
2020. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7. De táplálkozás topik van.
2020. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Kizártnak tartom, hogy a mai világban bárki hízni akarjon. Még Afrikában is titokban örülnek, hogy vékonyak, csak szeretik játszani a mártírt.

Biztos, hogy csak provokálni akarnak.

2020. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!