Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegendőek az alapgyakorlatok,...

Elegendőek az alapgyakorlatok, vagy érdemes lenne mást is csinálni?

Figyelt kérdés

Alapgyakorlatok alatt a fegyencedzés mesterhatosát értem[fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, lábemelés, híd, fekvőtámasz kézállásban(nyilván fokozatos lépésekben)].

Egyéb gyakorlatok pl hasprés, kitörés, lábemelés oldalra, hátrafelé, kézi súlyzóval gyakorlatok meg ilyesmi. Szóval kell, ajánlott-e kiegészítés?

Köszi.



2020. szept. 13. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod. Ha fogyni szeretnél és hetek óta nem tűnnek el a kilók, érdemes cardio edzést is belerakni(futás, bringa stb.) ha tömeget szeretnél növelni, úgy gondolom súlyzós gyakorlatokat kell jobban megtolnod, de étrendek is vannak az interneten. Remélem segítettem, jó edzést!
2020. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, de hájas:S Szóval kevés az izom, de van némi felesleg. A zsír helyére és még egy kicsit pluszban szeretnék izmot. Na meg erőt, elpunnyadtam:/
2020. szept. 13. 14:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi:)
2020. szept. 13. 14:28
 4/5 A kérdező kommentje:
És lány vagyok😶
2020. szept. 13. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ha már hetek óta csinálod és semmi változás nincs, érdemes elmenni egy edző tanfolyamra, vagy személyi edzőhöz, ő meghallgatja, hogy mit szeretnél és úgy ad edzési tanácsokat. Ha ezekre nincs pénzed ajánlom figyelmedbe az úszást, az szinte minden izmodat megmozgatja. Örülök hogy változni szeretnél, kitartást!
2020. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!