Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha salátát eszek minden...

Ha salátát eszek minden nap(zöldség, mondjuk csirkemell vagy bab) +ha futok mindennap és tornázok.. Hány nap/hónap alatt adhatok le 20 kg ??

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon változó, sok mindentől függ. 4-12 hónap között minden elképzelhető
2020. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még a 12 hónap is egészségtelen lenne. Egy hónapban egy kg-nál többet fogyni nem igen jó.
2020. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg változó. Attól függ most hány kiló vagy, mennyi a tényleges felesleged. Nagyobb súlyból könnyebben lehet fogyni. Írok egy példát. Én 80 kilóról indultam. 160cm vagyok, 21 éves. Ez volt június 12-én. Ma van Szeptember 21, és a mérleg 72 kilót mutat. Én magam 1500kcalt fogyasztok egy nap. Nem veszem szigorúan az ételeket annyira. Úgy értem néha becsúszik egy csalónap, vagy előfordul, hogy nincs kedvem mozogni. De kb. Heti szinten 4-5ször járok kondiba. Sétálni szoktam még. Megvagyok elégedve. Nekem is volna mit leadnom, de a bőröm kezd lógni, illetve striák jelentek meg. ( Főleg mell részen). Nem tudom mi lenne, ha gyorsabban fogytam volna... Szóval, szerintem ne siettesd, csak csináld. Mindenképpen lefogod adni ha kitartasz, az, hogy mikorra sikerül az nem olyan fontos. Az a lényeg, hogy elkezd. Sok sikert! :)
2020. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!