Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogy élte meg a "csontosodá...

Ki hogy élte meg a "csontosodást"?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem tudok rá jobb szót, konkrétan arra gondolok, hogy akik mindig is ducik, kövérek voltak és rávették magukat a fogyásra, azok hogy barátkoztak meg az egyre vékonyabb végtagokkal stb? Nekem nagyon fura, szinte bizarr, hogy érzem a csontom itt-ott stb pedig még van rajtam bőven 20+ kg felesleg.
2020. szept. 28. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez különösen tetszik,az elért eredményre emlékeztet

Imádom fogdosni a csontjaimat:D

2020. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha bőven 20kg súlyfölösleged van, akkor nem vagy csontos. Én eljutottam anorexiás szintig, fájt a frotír lepedő érintése..
2020. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező valószínűleg nagy súlyról indult, kettes.

Nekem a tükörben nagyon tetszett a változás látványa. Lett önbizalmam és jobban éreztem magam a bőrömben. Viszont fejben nagyon sok időbe telt mire realizáltam, hogy már nem vagyok dagi. Hiába fogytam le, még mindig úgy éreztem hogy duci vagyok és fogynom kell.

2020. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A csípőmnél elkezdett látszani a csontom, de nem vészesen csak olyan szexin, a kulcscsontom is szépen látszott, ne a kórost képzeld el, hanem ami még ízléses. Én imádtam. Most sajnos megint elhíztam, eléggé nehéz idők vannak mögöttem, most kezdek újra visszatalálni önmagamhoz. Újra akarom azt az érzést. Elégedettséggel töltött el h igen, ez is én vagyok. Én jól éltem meg, bár azért kellettek hónapok amire én is megláttam a változást 😃
2020. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!