Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169 cm , és 73-76 kg?

169 cm , és 73-76 kg?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni hogy jól nézzek ki ( 10-15 kg) 169 cm vagyok és kb 73-75 kg ! Hogyan tudnám leadni kb 2-3 hónap alatt ezt az adott kg-t? Minden nap edzek itthon 30-40 percet , illetve csak ebédelek minden nap ! Értelmes válaszokat szeretnék


Szóval hogyan tudnám leadni?


2020. szept. 28. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes választ akarsz, akkor sehogy. Ennyi idő alatt nem szabad ennyit fogyni.
2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél naponta 3x legalább, nézd meg, hogy mennyi kalóriára van szükséged, azt 300-500-al csökkentsd. Minél több zöldséget egyél, inni csak vizet. Legalább 6 hónapban gondolkodj.
2020. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt ne akarj lefogyni ennyire. Ez nem egy rövidtávú “program”. Ha nagyon sokat fogysz rövid időn belül akkor nem lesz ideje a bőrödnek “visszaállni” így megereszkedhet. Az étkezésre figyelj oda jobban, napi 3-5 étkezés lenne ajánlott, inkább kevesebbet egyel többször. Zöldséget minden mennyiségben és sima vizet vigyel be minél többet. Kerüld a fehér kenyeret, cukrot stb stb.

Szerintem is inkább 5-6-7 hónapban gondolkodj. Lehet kicsit több idő, de hidd el könnyebb lesz megtartani is ha hozzászokik a szervezeted az egészséges(ebb) életmódhoz.

Sok sikert!

2020. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
29%
Én 1 hónap alatt adtam le 10kg-ot! De azt nem mondom el, hogy hogyan, mert ez elég veszélyes és senkinek nem ajánlok rövid idő alatt nagy súly veszteséget.
2020. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%

Gondolom amfetaminnal.

Az azonban jó tudnod, hogy egy nagyrészt víz és a felekben felgyűlt kaja volt.

+ úgy legyengültél mint a szar, mert az izmokban és a májba tárolt energiátad is kiürítetted.

2020. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És miért kellett le pontozni? Tökre mindegy, hogy-hogy csináltam...de éppen arra ösztönöztem a kérdezőt, hogy ne tegyen ilyesmit...erre le pontoztok...vicc
2020. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!