Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet kaloriaszamlalas nelkul...

Lehet kaloriaszamlalas nelkul fogyni? (Hosszu)

Figyelt kérdés

Rengetegen mondjak, hogy muszaj szamolni. Kb 2 eve en is fogytam Lifetilttel 12kg-t, es ott grammra pontosan kellett szamolni mindent. Akkor nagyjabol bennem maradt, megtanultam hogy mikor mennyit ”szabad”.

Lassan 1 hete, hogy elkezdtem kondiba jarni ujra, meg dietazni. Vagyis inkabb eletmodot valtottam. Muszaj voltam, tavaly februarban voltam 65-66kg, most 80-al kezdtem megint...

kondiba ugy jarok, hogy 3-4 napot megyek (mindig masra edzek), es utana 1 nap piheno nap. Emellett minden nap jarok futni.

Kondiban kb 1-1 ora 20 percet szoktam, de folyik rolam a viz, tehat nem pihengetek. Futni pedig olyan 30-35 percet lassabb tempoban.

Pl a mai evesem:

Reggel 7.00 4db virsli, plussz egy kave keves tejjel

Utana kondi olyan 9.00-tol, ott egy feherjet ittam, meg bcaa-t

Ebed 13.00: 2 merokanal frankfurti leves

Uzsonna 16.00: 2 tojasbol rantotta, plussz egy kozepes pradicsom

Vacsora futas utan, 19.00: afonyas turmix, kb 2dl tej, 50g afonya.

Nem szeretek mennyisegeket szamolni, meg kaloriat. Semmi cukrosat nem eszek/iszok, oram igy napi ~1300kcal-t szamol, amit mozgassal egetek el. Igy mukodhet?


23/N

177cm / 80kg

(Azota nem mertem merlegre allni, multhet szerdan kezdtem)



2020. okt. 5. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez kalóriaértékre kevesebb mint 1500,vagy max 1500.
2020. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Rövid válasz: igen. Én soha nem számoltam a kalóriákat. De nyilván ehhez jó érzék kell, mert néha könnyű átesni a ló túlsó oldalára.

Te viszont nagyon keveset eszel ennyi mozgáshoz. Így egy idő múlva falási rohamaid lesznek, vagy feladod az egészet.

2020. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha akarnek se tudnek tobbet enni ma pl. De leirom pl a szombati napomat


Reggeli: 2 szelet puffasztott rizses ”korong”, megvajazva, csirkemell sonkava, 1db fött tojas, 1 kozepes paradicsom, kave keves tejjel

Tizorai: bananturmix, fel banan kb 2dl tejjel

Ebed: keves rizs, kebab hus, salataval.

Uzsonna: kb egy mareknyi jegsalata, fel pradicsom, 3-4 krika uborka, 1 db fött tojasbol salata, es erre 1 doboz gorog joghurtbol csinaltam öntetet.

Utana mentem el futni meg edzeni, es vacsorara esett a bcaa meg a feherje.


Holnapom:

Reggeli: 2db tukortojas paradicsommal, plussz kave

Tizorai: afonyas vagy malnas turmix, 50g gyumolcs, 2dl tej

Ebed: spenotos tesztat fogok csinalni, teljes kiorlesu tesztaval, es keves mozzarella sajttal

Uzsonna: szerintem salatat csinalok megint

Utana kondi meg futas

Es vacsorara megint a feherje+bcaa.

A mai napra nem tudom miert uott ki ilyen keves amugy, de nem is voltam/vagyok ehes.

Ezek melle megiszok kb 2,5-3 liter vizet, plussz neha napkozben vagy este 1 bogre zöld tea.

2020. okt. 5. 21:09
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Ezért utálom a lifetiltet meg minden szart.

Leolvasztja a zsirodat, de nem tanít meg helyesen étkezni és nem tartható egy életen at.


Ez így nagyon kevés amit eszel, és felejtsd el a táplálékkiegészítőket. Minek? Nem vagy profi sportoló, hobbiból meg fullosan mindegy. Heti 3edzes is elég, hogy eletmodszeruen be tudjon épülni az eletedbe. Vagy folyamatosan jojozol majd.


Egyél jó minőségű szénhidrátot, fehérjét, zsírt.


160g ch diéta tökéletes kiindulópont. Nem fog gyorsan lemenni, de legalább tartós és egészséges lesz.

2020. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
160 g ch-t mar probaltam, nem ment le semmi kb 2 honap alatt. Pedig nagyon pontosan szamoltam.
2020. okt. 5. 21:18
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Akkor vedd vissza 140re vagy 120ra (ennél lejjebb ne menj).

Kardió van vagy csak súlyemelés? Mit mozogsz?

2020. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Leirtam. 3-4 nap kondi, aztan 1 piheno nap. Ezek mellett minden nap 30-35 percet lejarok futni.
2020. okt. 5. 21:23
 8/31 A kérdező kommentje:
Meg kondiban mindig bemelegiteskent vagy taposogepen kezdek, vagy szobabicikli, vagy futopadon 60%-os emelkedon gyors seta.
2020. okt. 5. 21:24
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, a futás kimaradt. :D

40percig egyébként érdemes futni, akkor indul be a zsírégetés, inkább járj kevesebbet, de hosszabb ideig.


De ez így rengeteg edzés, emellett vagy 2,5-3x ennyit kéne enned.

2020. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De nem tudok, probaltam mag, de egyszeruen nem megy 😃 rosszul vagyok utana mindig.
2020. okt. 5. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!