Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pamela Reif feneke a saját,...

Pamela Reif feneke a saját, otthoni edzésterveitől lett ilyen, vagy más van a háttérben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szeretném elkezdeni az ő otthoni edzésterveit, de a feneke kicsit elijeszt. Nagyon szépek a karjai, a hasa, az egész felsőteste, a combjai sem vészesek, de ez a hatalmas, a teste többi részéhez nem illő zsírfeneke kicsit elriaszt. Elég sok fenékedzése van az edzéstervei között és kicsit tartok tőlük, mert nem szeretnék olyan zsírfeneket növeszteni, mint ami neki van. Próbáltam utánakeresni neten, hogy plasztika, zsírfeltöltés-e, de nem találtam róla hiteles infót, csak találgatásokat. Aki esetleg csinálja a fenék edzéseit, nektek mi a tapasztalatotok?
2020. okt. 12. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jo kérdés! Mi van egy fenék hátterében?:-)
2020. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nincs túl nagy feneke, csak a pózok, a képek beállítása és a szűk nadrágok túlzottan kihangsúlyozzák, illetve elég vékony hozzá a dereka is.

Nem hiszem, hogy egy ilyen fenék az edzéstől annyira gyorsan kialakulna. De ha ettől félsz, akkor max. kevesebbet csinálj a fenékerősítő gyakorlatokból.

2020. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Rákerestem a nevére, nem adott ki képet zsíros, nagy fenekű lányról, vagy rossz képeket nézegettél vagy téves elképzeléseid vannak az emberi testről.
2020. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat en azert nem lennek ennyire megremulve a helyedben, mert nem 5 perc alatt lesz az embernek szep feneke az edzestol, hanem hosszu honapok/evek munkajaba kerul. Egyebkent most direkt megneztem az instajat a csajnak, egyaltalan nincs nagy feneke (foleg nem zsirfeneke?), csak szinte kitorik a dereka, ugy pozol.
2020. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Neked valami nagyon komoly problémád lehet a női formák megítélésével kapcsolatban. Nem csodálkoznék, ha testkép zavarod is lenne!
2020. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Szeretnék én ilyen zsírsegget:D
2020. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Miért rettegnek a tinilanyok ennyire a zsirtol es a noies formaktol?
2020. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az állhat a háttérben, hogy ez egy teljesen normális fenék. Nem értem, ez miért lenne hatalmas zsíros?
2020. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a testben hatalmas munka van, neked nem kell amiatt aggódnod, hogy akár nyomokban is hasonlítani fogsz a csajra.
2020. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
9.es😀😀
2020. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!