Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pamela Reif feneke a saját,...

Pamela Reif feneke a saját, otthoni edzésterveitől lett ilyen, vagy más van a háttérben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szeretném elkezdeni az ő otthoni edzésterveit, de a feneke kicsit elijeszt. Nagyon szépek a karjai, a hasa, az egész felsőteste, a combjai sem vészesek, de ez a hatalmas, a teste többi részéhez nem illő zsírfeneke kicsit elriaszt. Elég sok fenékedzése van az edzéstervei között és kicsit tartok tőlük, mert nem szeretnék olyan zsírfeneket növeszteni, mint ami neki van. Próbáltam utánakeresni neten, hogy plasztika, zsírfeltöltés-e, de nem találtam róla hiteles infót, csak találgatásokat. Aki esetleg csinálja a fenék edzéseit, nektek mi a tapasztalatotok?
2020. okt. 12. 10:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Ennek a csajnak szép kerek feneke van, de semmiképp sem hatalmas zsírsegg. Ennél kisebb fenekű csajnak utána sem néznék konkrétan.

#11 "Semmi karja, válla, combja. Aránytalan."

Szerintem meg baromi jól néz ki, és a mai kor testideálját mutatja. Vékony és törékeny, de kerek ahol kell. Bár láttam már "bombább" alakot, de arcra is nagyon szép. Nekem a te tested az ami totál nőíetlen, és semmi esztétikus nincs benned. Nem mindenkinek ez a szálkásított, izmos női test a befutó. A legtöbb férfinak nem.

2020. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%
#11 Már persze ha nő vagy, így elnézve a képedet, pasi is lehetsz. :D
2020. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19%

Továbbra is tartom, hogy aránytalan: [link]


Ő sokkal arányosabb: [link]


Nem kell tetszenem neked :) Szerencsére vőlegényem nem érzi veszélyeztetve a férfiasságát egy 50 kilós nő miatt, csak mert az meg tud csinálni pár felhúzást, és életében egyszer leszálkásodik. Én pedig oltári büszke vagyok magamra, hogy fél év alatt lefogytam 10 kilót, megtanultam szaltózni, 60 cm lett a derekam, és egyre komplexebb rúdtánc koreográfiákat tudok megcsinálni, extravagáns trükkökkel.

2020. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

Az általad arányosabbnak nevezett nő csak sokkal izmosabb, ennyi a titok. :D Remelem érted amit mondani akarok. Neked azért tetszik jobban az, mert neked az az ideálod. Nekem meg még mindig jobban tetszik a kérdező csaja.

Es hé, én nem támadtam volna, nem érdekel a magánéleted, tökre jó hogy boldog vagy az eredmenyeiddel, csak így tovább. De akkor te se tamadj egyből a “palcika” meg aranytalan szövegeddel. Valaki nem szereti a lanyokon az egyértelműen latszodo izmokat.

2020. okt. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván attól arányos, hogy arányosan izmos, nem csak 1-2 területre koncentrál. Soha nem is mondtam mást. Emiatt személyi edző, elég jó eredményekkel. Ha csak pár területre koncentrálsz, aránytalan leszel, ez puszta tény. De ilyenekkel lehet mértékkel csalni, ha az embernek nem tetszik az alap adottsága. Lehet szépen is csinálni.

A túl izmosságot a legtöbb ember nőknél a szálkásságra használja, baromi tévesen. És szerintem kifejezetten káros olyanokat sztárolni, példaképnek állítani, akik ennyire hamis képet festenek a női testről. Nyilván egy normál, hétköznapi nőnek nem kell se kigyúrtnak, se szálkásnak lennie, de ne is rettegjen attól, hogy vastagabb karja vagy lába van, mint egy 14 éves vékony kislánynak. Nem az a nőies. Aki pedig a "testéből él" kvázi, mint alakformáló, edző, tanácsadó... stb, azon legalább egy minimális szinten látszódjon a befektetett munka. Ezen a Pamela leányzón pedig csak a diéta látszik, semmi más. Szép nő, de csak mert vékony, és nagyon szép arca van. A teste egy alakformáló edzőnek nem példaértékű, és nem hiteles.

2020. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%
Annak a lánynak izmos a segge, nem zsíros. Alacsony a testzsír százaléka.
2020. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
22%

Skacok ez implantátum, tisztán látszik.


[link]

2020. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
14%
Kéne a mellébe is mert így aránytalan. Lapos.
2020. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!