Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg vagy? Milyen magas?...

Hány kg vagy? Milyen magas? Mennyi idős? Nő vagy férfi? Szültél-e? Boldog vagy? Sikeres a párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Én sajna 79kg vagyok.168 cm magas.25 éves Nő vagyok van egy 3.5 éves fiam.Boldog vagyok,de szeretnék újból vékony lenni(de pajzsmirigy alul működésem van) párkapcsolatom jó,csak az önbizalmam a béka segge alatt van.állítólag csinos vagyok,de én kövérnek érzem magam:(
2010. aug. 9. 09:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
167 cm vagyok, 56 kg, nagyjából elégedett vagyok, de azért fogyhatnék pár kilót. 24 éves vagyok, boldog kapcsolatban élek és elégedett vagyok többé-kevésbé az életemmel. Ja és még nem szültem... majd 5-6 év múlva! Fiatal vagyok én még az ilyesmihez..:)
2010. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Én 25é nő vagyok van két gyermekem egyik 4,5é a másik 6,5 honapos.167 cm vok és 64kg még ezt a 4kg-ot most dolgozom majd le és akkor minden ok lesz én ugy voltam arányos.A párkapcsolatom jo és boldog vagyok hiszen van két egézséges gyönyörü gyermekem.Talán neked is annak kéne lenni..
2010. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

163 cm és eredetileg 53 kiló, de mióta Mamámnál vagyok és Nagy Nyári Közös Sütisütés van, azóta híztam 2 kilót. :) De nem baj, ma úgyis füvet nyírok, azzal simán lemegy rólam egy kiló. :) Az alakommal azóta meg vagyok elégedve, mióta elkezdtem futni. 14 éves vagyok, lány, természetesen még nem szültem; most épp boldog vagyok, de ez elég rendkívüli, főleg a családunk romos állapota miatt, amit most nem részleteznék. =(


Egyébként azt tudom mondani én is, hogy kezdj el sportolni, az soha nem árthat. Én is százszor belekezdtem mindenféle nyamvadt fogyókúrába, és úgy jojózott a súlyom, hogy beleszédültél még a gondolatba is...Mindennek a tetejébe zabarohamaim voltak, és szar kedvem volt, ráadásul fogytam és fogytam, de nem formásodtam. 63 kilóról kezdtem, úgy fél éve. De előbb-utóbb szerintem mindenki rájön (akár a maga kárán is), hogy tényleg a mozgás a megoldás, máshogy nem megy. Először elég szar volt a futás is, mert felhólyagosodott a lábam, és olyan izomlázam volt hogy majd belenyikkantam, de utána elmúlt, és maradt a futás. Hajnalban, friss levegőn, heti 5-6x fél óra. És most már hiányzik.


Egyébként pedig próbáld kontrollálni magad. Mondtad, hogy van kisfiad is - tanulj meg tőle enni! Azt, amit megkívánsz, de csak mértékkel. Próbáld meg hanyagolni a lisztet, a cukrot... de szerintem az se baj, ha ez nem megy, mert nekem állandó sport mellett ezek sem jelentenek problémát. Pl. heti háromszor sütök sütit, de mindig csak egy-egy kis adagot eszek belőle. És láss csodát, bevált, legalábbis súlytartásnál biztos. :) (Mostani hét kivétel ugyebár.:D)


Ha úgy érzed, fogyókúrára van szükséged, fogd vissza a kaját, és próbálj a minőségen változtatni.


A legfontosabb, hogy légy boldog, szeresd a tested, és érezd jól magad a bőrödben. És próbálj meg egész életre tervezni, ne csak a következő pár hónapra. Sok szerencsét!

2010. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%
45 kiló; 161 cm; 19 éves; nő; nem szültem még majd csak 27 évesen szeretnék; aránylag boldog vagyok (magamhoz képest) csak eléggé válogatós vagyok, nagyon az intellektuális, okos fiúkat szeretem, a külsejük nem annyira fontos. Így még nem volt kifejezetten sikeres párkapcsolatom. 3 pasim volt életemben: 1 hó, 6 nap 1hó 4 nap. Egyiket se szerettem:(, még szűz vagyok, de nem zavar. Nem fekszek le fűvel-fával. Inkább várok egy rokonlélekre, csak találok, úgyis olyan környezetben vagyok (egyetemen). Amúgy nem vagyok egy boldog típus. Inkább vidám és infantilis típus, de az csak a látszat. Melankolikus és elmélkedő ember vagyok igazából. Attól lennék boldog, ha sikeresebb lennék tanulásban, és elérném az álmaim, és persze lenne pasim.:P
2010. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Na, le leszek pontozva, de nem érdekel, legalább nem lesztek a béka segge alatt a kilóim láttán. :D

170 cm, 110 kg (10 kg-ot adtam le, és megy lefele, max 80-90 kilóra gyúrok, szeretek duci lenni :D), nő vagyok, 20 éves, nem szültem, van párkapcsolatom (4 és fél éve), boldog vagyok. (imádja a hájam barátom, lehet fujjogni) Önbizalmam van, mert párom imád így, és nekem csak az ő véleménye számít ebben.

2010. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
175 centi vagyok 81 kiló önbizalmam nulla párkapcsolat nulla eddig 10 kilót fogytam még legalább 10 kilót szeretnék. Ezen felül boldog vagyok munkámban sikeres vagyok és mellette egyetemre járok. 22L
2010. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
48 kiló vagyok, 156cm, 20 éves, nő. Még nem szültem, de lehet most babás vagyok :)! Nagyon jó a párkapcsolatom már 3 éve.
2010. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
58 kg, 173 cm, 37 éves nő. Négy gyermeket szültem, boldog vagyok, még 15 év után is szerelmes a férjembe. Szeretem a munkám, sok barátom van. Művészként is sikereket értem el. Tökéletesnek érzem az életem, nem hiányzik semmi. Ugye, ezért nem leszek lepontozva? :)
2010. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok,172 cm 59 kg és van egy 5 éves kislányom,boldog vagyok,a házasságom is szuper!Igaz én sem voltam mindig ilyen vékony,sőt nagylányként elég erős testalkatom volt(68-69kg voltam mindig),csak aztán történt egy-két dolog ami miatt az idegességtől rövid idő alatt(kb.3 hét)10 kg fogytam...higgyétek el ez sem jó, sőt nagyon is rossz,legyengültem teljesen...de a kislányom aki ekkor még csak 1.5 éves volt,és a férjrm segitettek túllépni a nehéz időszakon,és mára már teljesen jól vagyok,igaz a súlyom az 59 kg maradt,de inkább legyek kövér,mint ideges és beteges!
2010. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi elirtam,a 10:25-ös vagyok inkább lennék kövér mint ideges és beteges!
2010. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!