Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves férfi vagyok,185 cm...

20 éves férfi vagyok,185 cm magas és 106 kg. Fogyni szeretnék! Adipexet vagy spiropent szedhetek? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Van hasam rendesen, a combjaim nagyok és a fenekem sem átlagos,de felső testem az nagyon izmos.szeretném eltüntetni a hasamat,a combomat és a fenekemet pedig kisebbre!Teljesen egészséges vagyok nem dohányzom nem iszom csak enni szeretek,de lemondok rola!Tehát az elképzelésem!Futás és gyógyszer.Nyárra segíthet?és ha igen mi?:)
2010. jan. 30. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer csak tönkretesz. Annyira nem óriási a súlyfelesleged, hogy étrendváltással meg mozgással szépen lassan ne tudnád leadni.
2010. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt futni kezdesz, könnyebb sporttal picit fogyjál, mert így nagyon megterhelő az izületeidnek a futás.
2010. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd a gyógyszert!!! Inkább egyél naponta 5x keveset és mozogj. Elég lesz hidd el!
2010. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Gyógyszerek felejtősek.Többet ne is gondolkozz ilyenen.
2010. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy lassan itt a nyár és nincs időm szépen lassan leadni karácsony ota nem meloztam.Nyáron lemenne mert építőiparban dolgozom,de jo lenne ha már nyár elején vékonyan indítanék..Haverom barátnője adipexet szed és neki használ,nincs mellékhatás de ugy tudom hogy az csak nőknek való...
2010. jan. 30. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a férfiaknak általában több eszük van.

(úgylátszik Te kívétel vagy)

Az Adipex az étvágyat csökkenti, eddig még mindenki visszahízott utána, mivel az izomtömeged és ezálltal az anyagcserédet is lerombolod vele.

A Spiro pedig sportolóknak van, fogyókúrára kevésbé alkalmas, ráadásul durva mellékhatásai vannak és veszélyes is.

(én szoktam használni, de én értek hozzá. Testépítő vagyok)

3-4 hónap bőven elég, hogy rendbe szedd magad sporttal és normális étkezéssel.

2010. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem a spirot olyan srác ajánlotta akivel régen együtt edzettem,de ő azóta már versenyeken van és ő is szedte,tehát csak az ő szavából élek mert én nem ismerem ezeket a tablettákat,de akkor lehet nélkülözni fogom!Azért köszönöm a válaszokat!!

Üdv.

2010. jan. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!