Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a lapos has...

Mit lehet tenni a lapos has érdekében, hogy ha van rajtam háj (most a hasamról beszélek) viszont, ha behúzom a hasam akkor látszanak a kockáim?

Figyelt kérdés

A bordáimból 2-2 felül + a csípőcsontom elég durván most is látszik, de nem szeretnék csontsovány lenni. Csak annyi kellene nekem, hogy ami a hasam behúzásakor látszódik (kockák és formás vonalak) az maradjon meg, vagy legalább olyan lapos legyen a hasam?!


Félreértés ne essék, nem testképzavarom van és nem is vagyok sovány, de még csak vékony sem. Van rajtam bőven felesleg, ha nagyon szeretném még terhespocaknak is hívhatnám.



2020. okt. 26. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Le kell a zsírt pucolni róla. (Fogyás)
2020. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na erre én is rájöttem.

Milyen edzéssel, mit kéne változtatnom az étkezésemen stb.

2020. okt. 27. 00:08
 3/4 anonim válasza:
82%

Lokális zsírégetés nincs, tehát csak azt a részt nem lehet "lepucolni"

Edzés és étkezés tekintetében keress fel egy szakembert, aki felterkepez es szemelyre szabott, megfelelő edzéstervet& étrendet ír.

Ha erre nincs lehetőséged, a legatlagosabb tanacs, amit adhatok: kardiozas illetve cukor&feherliszt elhagyasa.

2020. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Testmozgás, rendes étkezés, és több energiát kell felhasználod, mint amennyit beviszel, ennyi a nagy trükk.
2020. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!