Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Skinny fat vagyok, hogyan...

Skinny fat vagyok, hogyan fogyjak le? Miként tudnám leadni a zsírt? Csupán étkezés megváltoztatásával megoldható?

Figyelt kérdés

83kg vagyok, férfi, 100kg-ról fogytam le, ezt étkezés megváltoztatással és sétával. Már alapvetően nem nézek ki egyátalán kövérnek, ennek ellenére zsíros a testalkatom, has, comb.

A diétát már nem folytatom, leginkább zöldségeket ettem, illetve elhagytam a cukros kajákat/italokat. Ma már csupán a kalóriára figyelek, így nem is hízom.


175cm 83 kg 22,5% testzsír, mennyi volna az ideális, amennyivel normális testalkatom lehetne és nem volnék zsíros?

Nem akarok bicepszet meg kockákat csupán egy olyan átlagos testalkatot aminek férfiasabb a megjelenése és nem társul hozzá "zsákhas"


Konditerem meg a súlyzók.. nem az én világom, ha már mozgás szükséges, abban az esetben séta és az úszás az megfelelő lehet a súlyzók/futás kiváltására?


2020. okt. 31. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne diétázz tovább, csak változtass az étkezési szokásaidon. Magasabb fehérjebevitel + sport. Az úszás valóban nagyon jó, séta helyett pedig még jobb a biciklizés. Illetve nem csak a kondiban tudsz súlyzózni. Otthonra is tudsz beszerezni, ugyanolyan hatékony. Kitartás és türelem.
2020. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ártana még pár kg-ot fogynod, hogy legalább a normál tartományba kerülj, a séta, úszás nem elég intenzív izom fejlesztésre. Otthoni torna nem jön szóba kiegészítésként?
2020. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 22,5% normális, ha tényleg annyi. Ha nem folytatod a diétát, nem nagyon lesz változás. Izomnöveléshez nehéz gyakorlatok kellenek, és tömegnövelő étrend.
2020. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a "zsákhas" mindig ott fog maradni, de vigasztaljon hogy egy jó gatya megoldja ezt a problémát.
2020. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vantel ***** válasza:
Mi az a skiny fat?
2020. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Akinek a súlya rendben van, de nincs rajta izom.
2020. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vantel ***** válasza:
0%

Sose láttam még ilyet.

Ritka?

2020. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka. Skinny fat az, aki már normális testalkatú vagy vékony, de kevés rajta az izom és magas a testzsír százalék. Tehát hiába normál/vékony az illető. Nem feszes, tónusos hanem löttyedt, plötyi.
2020. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
átlagos testalkattal rendelkezők 3/4 része tartozik ide #7
2020. okt. 31. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
szerinem még adj le egy keveset. én 177cm vagyok és kb 75 kg de meg igy is nagyobbnak talalom a hasamat a kelletenel. igaz nem edzettem a fogyas alatt, csak bicajozam. lehet hogy erdemes volna mindkettonknek valamilyen hasi edzest csinalni
2020. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!