Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Élhetek kizárólagosan 85%-os...

Élhetek kizárólagosan 85%-os fehérjeporon és multivitaminon?

Figyelt kérdés
Gondolom hülyeség, de én már nem tudom hogy fogyjak le ..

2020. nov. 1. 09:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A lassú anyagcserének semmi köze a bevitt kalóriákhoz. Ha feltenném azt a kérdést, hogy hány kcal-t eszel meg egy nap, gondolom nem tudnád a választ. Úgy nem is lehet fogyni, hogy ezt szerintem még lehet, az szerintem nem sok, ezt nem kéne, de szeretem, stb.. Nem arról van szó, hogy nem tudsz lefogyni, hanem arról, hogy nem fektetsz bele elég energiát, vagyis a fogyási vágyad még nem erősebb az étvágyadnál - pontosabban a kajavágyadnál, mert én heti 1-2 kilót fogyok és sosem vagyok éhes.
2020. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Fixen 1500kcal eszem mindennap. Állómunka. A térdeim, csípő ízületeim szét vannak kopva a lépcsőzéstől. Súlyomból adódóan a derekam, hátam mindig fáj, munka miatt a vállam is. Próbálok heti 2-3x kíméletes tornákat végezni + sétálok napi 1 órát(munkába).
2020. nov. 2. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!