Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogy hányassal sokat...

Igaz hogy hányassal sokat lehet fogyni? Valaki fogyott így?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek, nem szeretnék fogyni, sőt! Félek, mert 2 napja hányok naponta 2/3x

2020. nov. 2. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy pirítóst (kisebb barna magvas kenyér) és egy körtét tudtam enni mind két nap. +rengeteg vizet
2020. nov. 2. 19:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Hányással,bocsi elírtam a kérdést
2020. nov. 2. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Beteg vagy? Úgy lehet fogyni, de sajnos főleg izomból. A tesóm terhesség miatt hányt naponta hetekig, sajnos fogyott is emiatt.


Ha ez csak pár napig tart, akkor inkább a kiszáradás miatt kell aggódni. Nézz utána az orális rehidráló folyadéknak, és próbálj meg azt inni, de csak kanalanként, ha nagyon nem marad meg benned semmi. (Nagyon rossz az íze, de hányásnál ez a leghatékonyabb módja a folyadékbevitelnek.)

2020. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez olyan, mint a koplalás, csak a nyelőcsövedet és a gyomrod is kínzod pluszban.
2020. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ráadásuo neve is van. Bulimia. Nem szeo betegseg, nemem a oarom csinalja. Szerintem niknel gyakoribb. Ő nem nő, es nincs betegsegtudata
2020. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Orvos látott már?
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy és azért hànysz, akkor jobb lenne ha megvizsgàlna egy orvos és azzal törődnél, hogy minél hamarabb meggyógyulj és ne azzal, hogy mennyit fogsz tőle fogyni. Ha nem direkt hánysz, akkor nem hiszem, hogy bulímia lenne, de nem vagyok orvos.
2020. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból is olyan keveset ettel hogy ha nem hanyod ki is sokat fogynál. Annal ha nem eszel semmit mindenképp több szívódik fel ha eszel és kihanyod, legalábbis egy kicsivel tuti
2020. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!