Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki összeállítana nekem...

Valaki összeállítana nekem egy fogyástervet? Hány kalóriát vigyek be? Mennyi az ajánlott testmozgás?

Figyelt kérdés

A biciklizést szeretem a legjobban mint sport, de ha tudnám, hogy beválik, akár futnék is akár egy kicsit.

17 éves lány vagyok, 172cm/78-80kg

Már legalább negyedik éve nem nőttem egy centit sem, viszont mínium tíz kg-ot fel szedtem, tavaly ilyenkor 70-72kg voltam. Viszont nyolcvan fölé életemben nem mentem, ilyen dagadt még sosem. Segítsetek!


2010. aug. 10. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

1600-1700kcal elég lesz szerintem.Ebből fehérje 2g/tsgk.

Szénhidrátnak én a párolt rizst szeretem.És vehetnél 100%os proteint is.Reggel éhgyomorra és edzés után idd.

Ha szeretsz bringázni akkor spinningelni menj!Ott megmozgatnak és repülnek a kalóriák.

De a legfontosabb az egészben a FEHÉRJE:)!

2010. aug. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Előző vok

A mozgás.Minden másnap menj spinningelni.

2010. aug. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én régebben 172 cm/86 kg voltam...ez volt 1 éve azóta 69 kg vagyok és meg sem állok 60 kg-ig:D

Na nekem van egy jelenlegi kaja összeállításom de az nem egészséges így nem írom ide..régen úgy fogytam h 6 után nem ettem(legalábbis próbáltam megállni:))futottam(20 p,ma már 40p futok egyhuzamban) szinte mindennap,néha rubint réka dvd-ztem(2009-es) és kevesebbet próbáltam enni főleg édességből.:)-->ezt csináltam régen.Ha van még kérdésed írj hátha tudok segíteni:) Jah és a legjobban ami fogyaszt az a futás + torna akárki akármit mondd-->tapasztalat:)

2010. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huhh köszönöm szépen a kommentárokat!!

Azt hittem majd nem vesz komolyan senki..

2010. aug. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!