Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elterveztem egy fogyástervet....

Elterveztem egy fogyástervet. Szerintetek beválna?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék 15 éves vagyok (16 leszek júliusban), 156 centi és 60 kg. Le szeretnék dobni pár kilót.. jólenne.. főleg hasról. Úgy terveztem, hogy mivel asztmás is vagyok, az úszást választom. Venni fogok strandra bérletet, és minden nap lejárok úszni 2-3 órát. És mellette szombaton elmegyek futni.. vagy szombaton és szerdán. És persze diéta. Ez így jó ötlet? Vagy ha nem, miért nem?
2010. febr. 11. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
45 kg akarsz lenni?? Azért először reális célt kellene kitűzni. A sport jó, ne egyél sok csokit, és vacsira is kevesebbet, de neked még nem szabad nagyon diétázni. Szerintem 5 kg-nál nem kell többet fogynod! Még nőni is fogsz.
2010. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neeem, nem 45 kg szeretnék lenni O_O demondjuk olyan 50-55 között jó lenne.. annyi voltam, de felhíztam ._.

és igen, még növök, ez igaz.. majd meglátom bírni fogom-e

köszönöm a választ :)

2010. febr. 11. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Asztmával a futás nem ajánlott. Az úszás bőven elég és jó. Nem is kell napi 2-3 óra, egy is elég heti 3-4-szer, persze ha bírsz többet, az jó és nem árt.

Attól is függ, milyen "diéta", mert ha ész nélkül csinálod, többet árt, mint használ.

Alapelvek: cukor, fehér liszt felejtős - és minden, amiben ezek vannak, pl. üdítő, fehér kenyér. Helyette teljes kiőrlésű vagy rozskenyér, ha lehet, magokkal. Mindezt csak reggelire. Utána sok párolt zöldség, salát hússal. Egyél rendesen ezekből, vacsira is, de 6 után már lehetőleg ne. Ha nagyon későn fekszel le (éjfél), akkor lehet 7-kor vacsizni.

2010. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, de az, hogy mikor eszed meg a napi adagod, majdhogynem mindegy. Ha este 9-re esik, mert akkor érsz rá, akkor 9-kor eszel. Ez a "6 után nem eszünk" egy téves közhiedelem.
2010. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat már nem fogsz nőni ha 16 leszel, max 2 cm-t. Igen, az 50-55 kg közöti súly lenne az ideális zsámodra. Pilates-re nem gondoltál? Azt szerintem csinálhatnád simán.
2010. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2010. febr. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!