Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ütemben fogyok?

Jó ütemben fogyok?

Figyelt kérdés

Oktober 20 an keztem fogyozni

Eddig le adtam 5 kilot

157 cm vagyok es most 95.5

Jo tempoba haladok?


2020. nov. 9. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nagyon jó úton haladsz, így tovább, biztosan meglesz az eredmény csak légy türelmes. :)
2020. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Jézusom 20 nap alatt 5 kg? Az nagyon sok, nem egészséges tempó! Én 83-ról indultam, de csak 2 kg megy le 1 hónap alatt.
2020. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
1 vagyok.. Szerintem ebben nincs semmi hűde azzá.. Mivel nagy túlsúlyról indult.. Ebben az esetben nyilván gyorsabb a fogyás.:) (szerintem)
2020. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
49%
#2: Ajánlom az "Élet 250 kiló felett" című műsort. A TLC-n szokott menni. Ott van, hogy leadnak 20 kilókat havonta.
2020. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Én (is) 157 cm magas vagyok, 2020. januárban kezdtem fogyóni, 91,4kg-ról indultam, most, november elején 71,4 vagyok. A lényeg, hogy legyél türelmes és ne kényszerből csináld. Ami nagyon tud (engem) motiválni, azok a sikertörténetek, de mindenkinek más lehet ez. Tudd mindig, hogy megéri otthagyni azt a csokit, vagy bármi más nasit, mert sokkal jobb vékonyabbnak lenni (önbiztalmad nő, ruháid méretei csökkennek, stb...)
2020. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Leadnak 20 kilókat havonta, aztán három valaguk lesz, mert úgy lóg a bőrük utána... Amit bizony műtéttel lehet csak korrigálni némileg, és ronda vágások maradnak utánuk.

Ilyen nagy túlsúlynál bizony kb. 1 év, mire a normális testsúlyra lefogysz.

Havi 5 kiló mínusz elég neked!

2020. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ekkora sulybol, nem egy nagy dolog.

Ha lod a bőre, iyg is úgyis fog.

Meg azért nem.250 kg.

2020. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban ez megfelelő, mert először a fölös víz megy ki. Úgyhogy ha ezután kissé lelassul a fogyásod ne keseredj el, kitartás!
2020. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

5 mikeket változtattál meg hogy igy sikerült és jobban érzed magad?

2020. nov. 10. 13:14
 10/15 anonim ***** válasza:

(Nem tudom ezt ide írjam-e, de ide írom, én vagyok az 5. válaszoló)


Amit tudok tanácsolni, hogy mindenképpen számold a kalóriákat valamilyen alkalmazással (én a YAZIO-t használom), illetve követsd nyomon a súlyod változását napról-napra, és a testméreteid változását hónapról-hónapra.


Ételekből érdemes az alacsony zsírtartalmú ételeket enned, mert ugye míg 1 gramm fehérje vagy szénhidrát 4kcal, addig 1 gramm zsír 9kcal, és ez így eléggé megdobhatja a kalóriákat. Illetve NAGYON FONTOS, hogy EGYÉL! Ha nem eszel, hízni fogsz, mondom miért (és ezt meg is tapasztaltam az elején a fogyómnak): ha te -mielőtt elkezdtél fogyózni- megettél napi szinten 3000kcalt, és hirtelen elkezdesz 500-600kcal-t enni napi szinten, a szervezeted érzékeni, hogy nem kap elegendő tápanyagot, szóval azt a keveset is, amit kap, a zsírraktárákba fogja elrakni.

Azt, hogy mennyi is ponotsan az egy napi energiaszükségleted ahhoz, hogy fogyni tudj, bármelyik fogyókúrás-kalóriaszámlálós alkalmazás kiszámolja neked a testsúlydoból és a magasságodból, amikor beregisztrálsz. Ezt a kalóriamennyiséget próbáld meg bevinni, és ne lépd túl, de ne is nagyon maradj alatta. Az említett YAZIO alkalmazásban van is egy ilyen lehetőség, hogy "kalóriacél frissítése", amire ha rányomsz, akkor az aktuális súlyodhoz és a célodnak megfelelően kiírja, hogy mennyi kalóriát kell enned - ez a súlyod csökkenésével arányosan fog majd csökkenni (pl. én 91 kilósan 1860kcal körül ehettem, most 71 kilósan ez már csak 1400kcal).

Persze idővel bele fogsz jönni, hogy mik azok a kaják, amiket szeretsz, és nem tartalmaznak sok kalóriát. Ha valamiben segíthetek még, írj csak privátban. :)

2020. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!