Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnak jó tanácsot adni...

Tudnak jó tanácsot adni fogyókúrára?

Figyelt kérdés

69 kg vágyok és nem vagyok megelégedve magammal.. valami tanácsot tudtok adni?

Előre is köszi



2020. nov. 23. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Rossz helyre irtad a kerdest.

Megfelelo etrend + mozgas a fogyokura önmagában szerintem nem eleg, legalábbis nekem nagyon lassan mentek le a kilók, de melle futassal felgyorsul es izmosodsz is tole. Mast nem nagyon lehet.

2020. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Van egy teljes Fogyókúrák kategória. Amúgy meg kevesebbet kell enni és sokat mozogni. Minden nap mérd magad, hétvégén számold ki az átlagot. Heti fél kiló fogyás már jónak számít.
2020. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Egeszseges eletvitel es sok sport-mozgas ... minden mas kamu!
2020. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kalória deficit és egészséges táplálkozás. A deficit (kevesebb bevitel mint felhazsnált) az legegyszerűbben mozgással érhető el, ez lehet cardio vagy súlyzós edzés is.
2020. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Reggelire egyél többet valami finomat és laktatot. Rengeteg víz!!! Cola, fanta szensavas ü. Elkerulni!! De ha megkívansz valamit egy poharral nyugodtan igyal meg!! Kis testmozgas sem árt pl en ossze irtam anno

30 gugolás

30 felules

Stb.

A húst azt egy kicsit elhagytam, havonta kb 3x eszem husit. Vacsira valami nagyon konnyut egyel

Pl valami salata, gyumolcsok, zoldsdgek

2020. nov. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Finomított, magas glikémiás indexű ételek, italok kerülése, sok fehérje, sok zöldség, egészséges ételek. Ha jó alakot szeretnél, mozogni is érdemes. Én heti 3-4x fél óra edzéssel kezdtem.
2020. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!