Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű fehérje amely alcsony kc tartalmú és lehetőleg cukor sincs benne??

Figyelt kérdés
szeretnék venni fehérjét melyik a legjobb minőségű ami ugye nem reklám tehát profi sportolók fogyasztanak???
2020. nov. 25. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

???

Melyik márka/típus/étel?

A fehérjeporokban nem kéne legyen cukor, azok max a tömegnövelők...

Amúgy a tejsavó fehérje hidroizolátum a legjobb minőségű fehérjepor szerintem

2020. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valmailyen jobb kellen én elég jol othon vagyok bene például raw protein nem tudom ismered e?
2020. nov. 25. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy a témában minek itt kérdezgeted... *-*

Amúgy akkor idd a raw proteined én meg maradok a tejsavónál (néha kazein) mert nekem ezek valtak be/ ízlenek leginkább

2020. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha
2020. nov. 25. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan, hogy abszolút legjobb. Mindenkinek más a preferenciája. Én pl rövid úton kórházba kerülnék a tejsavóval (legutóbb 2 napig hánytam tőle), mert nem bírom megemészteni a laktózt, és hiába van kivonva belőle elvileg, gyakorlatilag nem eléggé.

Fehérjeport egyébként is csak kiegészítőnek érdemes venni, nem fő forrásként. Ha eszel elég állati eredetű ételt, akkor kb felesleges is. Ha nem bírsz elegendőt bevinni, mert mondjuk szálkásítasz, akkor a plusz fehérje 0,8g/ttkg felett tök mindegy, micsoda. Én 1,5-2g/ttkg-ig simán fel tudom vinni rendes étkezéssel, maximum néha napján tolom meg plusszal, ha nincs kedvem annyit enni.

Visszatérve, ezek nem csodaszerek és messze nem helyettesítik a rendes, kiegyensúlyozott táplálkozást. Válassz egyet, ami ízlik, és kész.

2020. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a plantbro zérót használom a scitectől.

[link]

2020. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha
2020. nov. 26. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Laktóz mentes, zsírszegény túró esetleg csirkemell?
2020. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az jó
2020. nov. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!