Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 15 kgot fogyok akkor a...

Ha 15 kgot fogyok akkor a mellem is lógósabb lesz?

Figyelt kérdés
160 cm és 68 kg vagyok, 15 kg feljött rám terhesség során és szeretném leadni, viszont így is kicsit megereszkedett a mellem szoptatás után. Ha lassan fogyok elkerülhető, hogy tovább ereszkedjen? Azt nem bánom ha kisebb lesz.

#Fogyás, mell, diéta,
2020. nov. 26. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem elkerülhető, de a szoptatás úgy is tönkreteszi én a helyedben fogyás után megcsinaltatnam :)
2020. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mennyire ereszkedik meg a fogyástól, az egyénfüggő - azon múlik, hogy te konkrétan honnan fogysz többet. Ebből a szempontból nem igazán számít a tempó.


(Mondjuk én nem érzem szükségét "megcsináltatni", mert nem arról van szó, hogy valami baja lenne az embernek, nem "elromlott" a melle, amit meg kéne javíttatni, csak megváltozott, más lett a természetes állapota. De nem zavar, ha más a műtét mellett dönt, mert neki az tetszik. Az bánt, ha valaki meghibásodásnak tünteti fel azt, ami normális biológiai jelenség.)

2020. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Vmennyire előbb vagy utóbb úgyis lógni fog, sztem ezen ne izgulj, az egészség sokkal fontosabb. Ha nagyon zavar, szülés után tényleg megcsináltathatod, ez sztem ma már nem probléma.
2020. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Lassan fogyj, akkor talán nem lesz olyan.
2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
az én tapasztalatom szerint akkor marad szép a mell nagy fpgyás, szoptatás után, ha a fogyásban úgy eszel kevesebb kalóriát, hogy nem fehérjére váltod, azaz nem szénhidrátcsökkentett diétát folytatsz, hanem magas szénhidráttartalmút, azaz kenyeret, tésztát is eszel rendesen és ezek mennyiségének csökkentésével éred el a kalóriadeficitet. ezzel lassabb is a fogyás, de úgy vettem észre, a mellet kevésbé bántja mint a szénhidrátmegvonás...
2020. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 kilót fogytam és nagyon megereszkedett...bár már előtte sem volt szép. 43 éves vagyok. Ha fiatal vagy, neked lehet, hogy még nem fog, csak lassan fogyjál.
2020. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom miért kell lepontozni azt aki azt mondja hogy csináltassa meg, nincs abban semmi rossz, sőt...

attól meg hogy valaki szül nem kötelező elszottyosodni ( így is tok jó hogy fogyni akar a kérdező !! Dicséretes!) és nem bűn elfogadni azt hogy a szoptatás a legtöbbször tönkreteszi a cicit

2020. nov. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Talán mert nem a legértelmesebb dolog plasztik zacsit rakatni a cicibe.
2020. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Sok dologtól függ, de valószínűleg kevésbé lesz feszes.

Én 2 szülés után fogytam 15 kilót. Puhábbak lettek a melleim a szoptatás után, a fogyás után pedig kisebbek (eleve sosem voltak nagyok), de nem lógnak. Kb. ugyanúgy néznek ki, mint a terhesség előtt. Talán az is segített, hogy napközben mindig hordok melltartót, így a gravitáció nem húzza őket lefelé :)

2020. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Én szülés után híztam 15 kg-t, majd 1 év szoptatás után ezt leadtam, a melleim lógnak. Még nem vészes, de akarok még fogyni 8 kg-t, szerintem utána borzalmas lesz. Már én is gondolkodtam felvarráson (nem szilikonon).

Pedig jó a bőröm, nem is túl nagy a mellem.

2020. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!