Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ideálisak a...

Szerintetek ideálisak a méreteim vagy le kéne adnom pár kilót?

Figyelt kérdés

159 cm vagyok és 58 kg. Mostanában feljött pár kiló, azon gondolkodtam hogy le szeretnék adni úgy 3-4 kg-ot.

Méreteim:

Mellbőség: 94 cm

Derék: 70 cm

Csípő: 97 cm

Illetve milyen mozgásformát ajánlanátok hogy lemenjen az a pár kiló? Lehet el kéne kezdenem futni? Köszönök minden választ

20/L


2020. nov. 27. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
A méreteket nem tudom, de ilyen adatokkal tényleg van rajtad felesleg. A testsúly alakulása döntően az étkezésen múlik, azt kell rendbe tenni. A mozgás persze hasznos, azt csináld, amit élvezel!
2020. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs veled semmi baj. A sportolás viszont mindig jó ötlet (már ha mértékkel űzöd).
2020. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg jó vagy,de kép nélkül csak tippelni lehet.
2020. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%
Ezt szerintem mindenki maga érzi. A méretek alapján szerintem nincs gond, ha jól érzed magad a bőrödben. Én 158 cm vagyok, most 55 kg. De voltam már 48 is és 64 volt a max. Az egyik sem volt jó :D ez az 55-56 nekem jó, így érzem magam jól. Hogy másnak tetszem e így, az pont nwm érdekel :D
2020. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a magasságodhoz kicsit sok, 5-10 kiló felesleg lehet rajtad, a derekad elég vastagnak hangzik

De ha jól érzed magad így,vagy jól oszlik el rajtad így vagy tökéletes:))

2020. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi minden válaszolónak. De utolsó, azért 10 kiló felesleg kissé túlzás, nem gondolod? 48 kilósán csontváz lennék már xD
2020. nov. 27. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Ezért írtam hogy mindenkinek más a testalkata, én pl pont 48 kiló vagyok és kicsit magasabb nálad de nem vagyok csontváz

Ha hízok az inkább derékra hasra megy, így viszont vékony a derekam, de formás a lábam és a fenekem,van mellem is

Szóval az még nem csontváz súly egyáltalán,legalábbis nálam

2020. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első blikkre picivel több az ideálisnál a súlyod, de látatlanban nehéz megmondani.

Ha már 20 évesen megindulsz, az csak rosszabbodni fog az idővel.


Most építsd be rutinszerű életvitelnek a normális kajálást és a testmozgást. 15 év múlva hálás leszel érte.

2020. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Én is 159 centi vagyok, viszont 47 kg, enyhén izmos is.

Tévedsz kérdező, nem lennél csontváz 48 kg-san.


Tiniként voltam 55 kg, nagy volt a hasam, fenekem, combom. Nem tetszettem magamnak.


Célozd meg az 50 kg-t.

2020. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
155 vagyok, es 53 kilo. Fenekemet szeretem hogy kerekedik, de ugyanakkor egyaltalan nincs lapos hasam. Nem vagyok dagadt, vagy ilyesmi, de lenne min dolgozni kicsit. Szerintem idealis ez a kilo, ha lemegy valmennyi zsir es izom jon a helyere. A helyedben ezen dolgoznek inkabb.
2020. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!