Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideálisak a méreteim vagy...

Ideálisak a méreteim vagy sürgősen fogynom kell?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 170 centi, 58 kiló

Mellbőség:89 cm, Derék: 71 cm, csípő 91 cm.

Nekem az adatok semmit sem mondanak,összhatásról egy barátnő meg úgyis csak azt mondja,hogy csinos vagyok, barátom meg sosem volt,tehát nincs aki tényleg őszinte legyen.

Köszönöm,ha valaki válaszol!


2011. febr. 7. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a méreteiddel, a súlyod pont ideális, de ha két-három kilót fogysz, vagy hízol, akkor is csinos leszel. De fogyózni ne fogyózz!

Én az utóbbi hónapokban híztam sajnos pár kilót, de ugyanilyen magassághoz és kilóhoz a méreteim ezek voltak: 96-65-95. Engem is csinosnak mondtak, mikor ilyen súlyban voltam.

2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Az eredmény: 20,07

Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb hölgynek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A méreteid papiron ideálisak, de az összhatásról csak akkor lehet nyilatkozni, ha minimum fényképet raksz fel magadról. Az összehatás nem csak a méreteken múlik.

19 évesen nem volt még barátod? Ez azért a mai világban igen ritka.

2011. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell fogyóznod, max tornáznod, edzened kicsit, hogy formásabb legyél. és ne aggódj, a szerelem is rádtalál idővel, csak legyél mosolygós és nyitott :)
2011. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat! :)

Aerobickozom, kb ez a 10. sport amit kipróbáltam már,de ez tetszik a legjobban.

És nem,nem volt senkim, a szerelem elkerül.

Akkor nem kezdek el fogyózni vagy ilyesmi:) !

2011. febr. 7. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem csak a kinézettől függ, majd lesz.
2011. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók a méreteid! És az, hogy van-e valakid, egyáltalán nem külsőtől függ! Nagyon sok szép lány van egyedül és sok igen-igen rusnya csajnak van mindig 8mindig más) barátja! Egyébként nagyon becsülendő, hogy szerelem nélkül nem akarsz leállni senkivel se, bár mindenki ilyen lenne! Egyáltalán nem gáz, hogy 19 évesn nincs pasid, az a gáz, ha valakinek 13 évesen (vagyis gerekfejjel) már van!
2011. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!