Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt fogyhatok...

Kb mennyi idő alatt fogyhatok és formálódhatok?

Figyelt kérdés

163 centi magas vagyok és 64 kg. A cél 52-55 körül lenne.

A táplálkozásomra odafigyelek, napi 1300 kalóriát eszek, főleg fehérjét, zöldségeket, gyümölcsöket és színhidrátcsökkentett ételeket (gondolok itt arra, hogy ha dolgozni megyek, barna kenyérből csinálok szendvicset).

Ezen kívül heti 5 nap mozgok, általában 3x 45 perces zsírégető torna, a maradék két alkalommal meg 1-1,5 órás gyaloglás gyors tempóban.

Nagyjából mennyi idő alatt szabadulhatok meg a feleslegemtől? A mozgásra valakinek van esetleg valamilyen tippje? Akár videó, akár ötlet.

23/n


2020. dec. 7. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Amiket írtál,jók:) (mondjuk a barna kenyér nem szénhidrát csökkentett, és kevesebb kalória sincs benne)

A mozgást kiegészíteném annyival,hogy ha formásodni is akarsz, pl tudom ajánlani Chloe Ting videóit. Nekem bevált:) Aztán később használhatsz gumiszalagokat,súlyokat is

2020. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!