Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok South Beach...

Tapasztalatok South Beach diétával kapcsolatban? (olyanoktól várom a választ, akik kipróbálták, nem okoskodóktól)

Figyelt kérdés

Fogyókúrázni akarok,és mivel elég nagy (20kg) súlyfelesleget kéne leadnom,ez a diéta tűnik a legjobbnak,mert ez nem terheli annyira a szívet. Csinálta ezt a diétát valaki közületek? Miket ettetek? Mert én nézegettem a mintaétrendet,de hát olyan kajákat írnak le,ami egyrészt egy vagyon,másrészt macerás elkészíteni,és vidéken nem is mindent lehet kapni amiket leírnak.

Pl.:Mintaétrend minden fázisra


1. fázis


Reggeli: 2 dl paradicsomlé, lágytojás fűszersóval és uborkával, 2 szelet bacon, koffeinmentes kávé vagy tea sovány tejjel és cukorpótlóval


Tízórai: 1 deci sovány joghurt


Ebéd: zöldsaláta zellerrel, olívaolajjal, sovány marhahúscsíkokkal, 2 evőkanál ecetes, olívaolajos dresszinggel


Uzsonna: 1/2 csésze sovány túró 1/2 csésze felkockázott paradicsommal és zöldhagymával


Vacsora: sovány hal, sült zöldség, mozzarellás zöldsaláta, 1 evőkanál balzsamecet vagy valamilyen alacsony cukortartalmú konyhakész dresszing


Desszert: citromos ricottakrém



2. fázis


Reggeli: 1 csésze friss eper, 1/2 csészényi zabpehely 1 csésze sovány tejjel leöntve, fahéjjal megszórva, 1 evőkanál aprított mogyoróval ízesítve, koffeinmentes kávé vagy tea sovány tejjel és cukorpótlóval


Tízórai: 1 lágytojás


Ebéd: csirkesaláta tortillában


Uzsonna: bazsalikommal hintett paradicsom sovány sajttal


Vacsora: grillezett tengeri hal, vegyes zöldségsaláta (uborka, zöldpaprika, koktélparadicsom) olívaolaj és ecet keverékével ízesítve


Desszert: csokoládéba mártott eper vagy sárgabarack



3. fázis


Reggeli: 1/2 grépfrút, tojásfehérjéből készült omlett spenóttal, 1 szelet sokmagvas kenyér, koffeinmentes kávé vagy tea sovány tejjel és cukorpótlóval


Ebéd: marhahúsos tortillatekercs, almaszeletek fahéjjal vagy citromhéjjal ízesítve


Vacsora: grillezett sovány pulykamell fokhagymás, olívás paradicsomsalátával


Desszert: eper keserűcsokiba mártva

Na most,ha ilyeneket kell enni,akkor egész nap a konyhában állhatnék. Tényleg ne hülyézzetek le légyszi,de gondolom van valami egyszerűbb étrend is.


2010. aug. 12. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van. De amúgy nem hangzik rossznak ez a diéta! :) Ez lehetne az alapod. Reggeli tojás vagy zabpehely,tízórai joghurt vagy gyümölcs,ebéd hús zöldségekkel,uzsonna házi túrókrém,vagy bazsalikommal hintett paradicsom sajttal :) vacsora szintén husi salátával. Én a csokiba mártott dolgokat elhagynám belőle,vagy pedig a délelőtti órákban enném. Sok sikert!
2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a zárójeles megjegyzés nélkül több választ kaptál volna...
2010. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy hétig bírtam ... Az elején nagyon könnyűnek tűnik de 3-4 napon már nagyon kemény .Főleg h alig van pár étel amit ehetsz Én speciel 1hónapig rá se tudtam nézni utána a tojásra meg húsokra.De lehet h nálad másképp menne.De am 1hét alatt 4kg tuti lement de 2hét múlva rendes evéssel vissza is jött :(
2010. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!