Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes a háziorvoshoz forduln...

Érdemes a háziorvoshoz fordulni nagy súlyfelesleg miatt? Ő mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 15:58
 1/3 anonim válasza:
70%

Szia!


Szerintem érdemes. Én tavaly ősszel mentem el hozzá, akkor voltam 105 kg. Elküldött pajzsmirigy ultrahangra és vérvételre. Miután kiderült, hogy teljesen egészséges vagyok, felírt egy doboz Reductilt, mondván hogy annak segítségével próbáljam csökkenteni a bevitt kalóriát. Állítólag ha szeded, akkor nem kívánod úgy az ételt. Kipróbálni már nem volt lehetőségem, mert időközben kiderült, hogy terhes vagyok.

Sok erőt, kitartást és sikert kívánok a fogyókúrádhoz!

2009. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy érdemes, márha olyan "tanácsra" van szükséged amit magadtól is tudsz:

Rádnéz és azt mondja: FOGYJON LE!


Diétázz. Egyél napjában 6x fehérjedús húst kevés körettel (rizs) de semmiképp nem sültkrumpli v. tészta. Ne egyél cukrot, lisztet kenyeret. E mellett az aerob edzés nagyon meggyorsítja a folyamatot.

2009. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire jó a háziorvosod, mert a támogatása sokat segíthet.
2009. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!