Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok hasról?

Hogyan fogyhatok hasról?

Figyelt kérdés

Szép kockás hasat szeretnék és mellizomra is szeretnék edzeni.


Jelenleg szerencsére nincs drasztikusan nehéz dolgom mert súlyban nem vagyok nagyon fent és arányosan is csak kicsi "hasam" van mondjuk úgy hogy kezdeti aputest.


Viszont... mellizom abszolut nincs csunyán foglmazva zsircsöcs van.. és pici has is van. Az holt biztos hogy nem néz ki jól mert a barátnőm is elhagyott kisgyerekkel együtt és ennek a tunyaságom volt az oka mivel folyamatosan csalt és amikor kiderült akkor lett vége. Én hibám én saram ha nem hagyom el magam akkor nyilván nem biztos hogy így alakul.


Vettem amazonról egy visznylag jónak mondott zsírégető tablette kúrát 1 havi adag majdnem 30£ (3 havi adagot rendeltem be) szóval még nem is olcsó és az értékelések alapján nagyon jónak mondják egyenlőre a szobámban edzek és kocogni járok ki.


Étrendemet atalakitom normálisabbra és a chipset csokit teljesen kizárom.


2020. dec. 14. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nincs irányított fogyás, nem te döntöd el, honnan és mennyit fogysz. Másrészt a zsírégető tabletták vagy hatástalanok, vagy ha valóban azok, akkor tiltottak, mert baromi egészségtelenek, függőséget okoznak, tartós egészségkárosodást, rosszabb esetben halált.
2020. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt rendeltem:


[link]


Emlékszem hogy 1x hasznaltam már amikor 20 éves voltam és az idegen legióba készültem ki, magyar boltba vettem azthiszem a hervisbe és nem is volt nagyon drága kb 5000ft


Nagyon használt mert úgy megizzasztott hogy .... persze nyilván nagyon nagyon rá is edzettem mert csak igy hatásos.


Tele a piac ilyenekkel, és legálisan árulják és jól is vannak pontozva, főleg ez 12000ft egy havi adag.


És néztem hogy NHS ajánlása is van ami a helyi egészégügyi rendszer plecsnije

2020. dec. 14. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Izzadás nem egyenlő a zsírégetéssel.


Az a tabletta leginkább koffeinből áll, némi zöld teával, málnakivonattal, rozsdával és állományjavítóval kiegészítve. Nem ettől fogynak az emberek, hanem a diéta és edzés miatt, amit mellette végeznek, anélkül semmi változást nem okoz. Egyébként egészségügyileg ez is kockázatos, ott van mellette a figyelmeztetés.

2020. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!