Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gáz, hogy eddig 6 kilót...

Gáz, hogy eddig 6 kilót híztam decemberben? Kinél merre mozdul a mérleg így az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit elszaladt velem a ló, annyit ettem, hogy olyan hasam lett sokszor, mintha terhes lennék. Úgy vagyok vele, hogy mostmár mindegy, még egy hét zaba, valószínűleg feljön a 7. kiló is, aztán januárban teljes életmódváltás. Ti mit terveztek?

2020. dec. 25. 09:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, megesik de akkor viszont ne halogasd az egészséges szokások kialakítását mert nem lesz belőle semmi. Ha mostmár amikor lehetőséged van csak annyit eszel amennyiben kellemesen jóllaksz és ha nincs családi esemény akkor olyasmit ami nem fekszi meg a gyomrod jobban fogod érezni magad és még az ünnepeket is jobban fogod élvezni úgy hogy nem fetrengsz mert tul sokat ettél hanem tudod majd hogy az egészséged érdekében is csinász valamit. De nem kell semmi komoly tervet követni, ráér januártól csak addig is nem rátenni még egy lapáttal hanem mondjuk abbahagyni a lapátolást!
2020. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Én rendesen tartom a kalóriatervem, így fogytam. Úgy állok az ünnepekhez kaja szempontjából, hogy pont olyan, mint egy hétköznap, nem érint meg a zabálás része.
2020. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én már két likót fogytam eddig
2020. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbahagyod a túlkapásokat,szerintem 1-2 kg magától le fog menni.Miért kellenne még egy hétig zabàlni?
2020. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kegyetlen hízékony vagyok, félve eszek ünnepkor és azon kívül is.
2020. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már 4-éve egy helyben áll 142-kg .
2020. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Itt a sok bejgli, töltött káposzta, húsok, csokoládé, sütemény, kizárt, hogy vissza tudjam fogni magam. Ebben a hónapban nekem és még 2 családtagnak is születésnapja volt, kisgyerek is van a családban, ezért Mikuláskor elkezdődött a feneketlen evés, aztán nem tudtam lehagyni. Én általában be tartom az újévi fogadalmaimat, szóval nem lesz gond ezzel szerintem. De brutális, hogy ennyit híztam, én is megijedek lassan a látványomtól. Januárban kezdődik a diéta és a mindennapos edzés, az biztos.
2020. dec. 25. 11:08
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

En evek ota tartom a sulyom, leszamitva a napi 1-2 kilo ingadozast.

Eszek enis mindenfele nasit az unnepek alatt, de azert van annyi onuralmam hogy ne zabaljam magam kipukkadasig.

2020. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
De mi ekkora öröm az evésben, és azt nem értem?
2020. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gluténmentes diétán vagyok, 55 kg a súlyom. Sütit, idegen töltöttkápit stb. nem eszem. Csak olyan sütit, amit én csinálok. Mindjárt megyünk anyósomékhoz. Üres levest meg húst tudok enni franciasalival. Süti semmi, úgyhogy az elhízás nem fenyeget.
2020. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!