Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Antoni Rita hány kiló?

Antoni Rita hány kiló?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodtam, hogy hány kiló lehet, és miért akarja népszerűsíteni a kövérséget ahelyett, hogy megpróbálna lefogyni. Néztem ezt a videót, eléggé megdöbbentem.

https://www.youtube.com/watch?v=3Zu26cFcxOU

Ezért sem akarom, hogy bárki feministának gondoljon, mert nehogy rólam azt gondolják, hogy valah így fogok kinézni életemben.



2020. dec. 28. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Kb 70 de nem lehet több 76-nál szerintem.
2020. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmam sincs, a videó alapján nehéz megállapítani, hiszen csak az arca látszik. Abból mit lehet leszűrni? Miranda Kerr modell, és akkora puffancs feje van, mint egy 120 kilósnak!

Egyébként kérdező, ne, nehogy meghízz! Minden sovány ember boldog és minden kövér boldogtalan! Ja hogy mégsem? Nahát!

2020. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A cukorbetegséget nem érdekli a szociopolitikai nézeteid, se a magas vérnyomást, se az elzsírosodott májat. A tudomány bizonyított tényekre épül, amik több száz évvel megelőzik a nemi tanulmányokat. Senki nem várja el tőled azt, hogy super model tested legyen, főleg nem a férfiak. Viszont a szeretteidnek tartozol annyival, hogy egészséges legyél és hogy meg tegyél mindent, hogy minél tovább velük legyél. Két dolog nem létezik... fat acceptance férfiaknál és öreg fat acceptance prédikálók. Az egészség mögött nincsen semmi hátső szándék, többlet töltés.
2020. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Valójában nem a kövérséget akarja népszerűsíteni,hanem csakis saját magát,mert ő sem érezheti jól magát a bőrében,de így hogy reflektorfénybe rakatja magát,valamennyire csillapodik ezáltal a fejében élő kisebbségi komplexus érzése.
2020. dec. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy ez csak általánosítás volt,azt se tudom ki az. :)
2020. dec. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 80-85 kg.
2020. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Mivel a magasságát nem lehet tudni, így fogalmam sincs róla, hogy hány kiló.

De látom, nagyon utálhatod valamiért :D

Vannak nála sokkal kövérebb nők, akik még igénytelenek is. Fura, hogy pont őt hozod példának, mert ebben a videóban egy normális, átlagos nőnek néz ki.

2020. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
90 körül.
2020. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100
2021. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!