Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lézeres zsírbontásról milyen...

Lézeres zsírbontásról milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

Mielőtt megkapnám a lusta és hasonló jelzőket, elöljáróban elmondanám, hogy óvodás korom óta sportolok, egészségesen étkezem, de egyszerűen a hasi zsírt nem tudom ledolgozni. 170 cm vagyok, 56 kilósan is volt felesleg a hasamon, miközben a combjaimon, fenekemen és a testem egyéb más területein már egy szem zsír sem volt. Mostanra sikerült elérnem, hogy végre legyen fenekem, meg egy kis mellem, és nem szeretnék lejjebb fogyni, mert így is zavar, hogy a legnőiesebb területeim nem nőiesek...

Tudom, hogy helyi fogyás nincs, ezért gondolkodtam el azon, hogy lézeres/ultrahangos zsírbontást kipróbálom.


Olyan emberek véleményét szeretném kikérni, akiknek van saját tapasztalatuk ezzel a módszerrel. Valóban sikerül leépíteni a kényes területekről a zsírt? Ha tartom a jelenlegi életmódom, nem fog megint visszakúszni az a pár centi? Megéri kezelésekre járni?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. jan. 1. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Keresd meg Masszazskuckót Tündét , Palvin B is irt róluk . Nem menősködő sznob kamu hely .
2021. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!