Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Yazio nevű applikáció jól...

A Yazio nevű applikáció jól alkalmazható csak kalóriaszámításra, vagy érdemes előfizetni a Pro-csomagra?

Figyelt kérdés
Mínusz 20 kiló a cél, ezért érdekelne, hogy segítség lehet a PRO verzió, vagy nem ér ennyit az egész és csak a kalóriaszámlálás elegendő ekkora súlyvesztéshez?
2021. jan. 2. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár a pro-t nem használtam, de nekem tökéletes volt a sima alkalmazás kalóriát számolni. Nem tudom mennyivel ad többet a pro verzio, de ha csak a kalória számításra van szükséged, akkor felesleges megvenned, arra tökéletes az alap verzió is.
2021. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én korábban az ingyenes verziót használtam és amikor év elején életmódot váltottam, akkor előfizettem rá, mert más hasonló appokhoz képest nagyon jó árban volt és kiváncsi voltam, mivel tud többet.

Hat egyszerűen eszméletlen. Annyi különböző recept érhető el pontos mennyiségekkel és utasításokkal. Folyton használom és imádom.

Nagyon sok receptet kipróbált már a családom is azok közül, amiket megfőztem és imádták.

Többnyire innen van minden étkezésem, január óta kb 7 kilót fogytam vele.

22L

2021. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért fizettem elő a Pro-ra, mert a sima verzióval csak néhány saját receptet tudtam hozzáadni, meg kíváncsi voltam a Yazio receptjeire is. Úgy voltam vele, hogy 3000 forintot 1 évre bőven megér. Azóta is naponta használom, bár az alkalmazás receptjeit én még nem próbáltam, de saját receptet sokat beírogattam már, így ha legközelebb is ugyanazt csinálom, akkor egyszerű dolgom van. Szép lassan minden ételt szeretnék bevinni, így sokkal reálisabban láthatom a napi kalóriákat, mint ha csak találomra kiválasztanék egyet mondjuk a 25 féle teljesen különböző kalóriaértékű töltött káposztából.
2021. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!