Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan applikáció, ami...

Van olyan applikáció, ami folyamatosan számolja a súlyomat?

Figyelt kérdés
Amíg a telefon nálam van kalkulálja, hogy mennyi kalóriát égetek el mozgással, és be kell jegyezni mindent amit elfogyasztok.

2020. aug. 20. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elegetett kaloriat egyelore nem szamoljak ezek a ketyerek megfeleloen. Arra ne alapozz.

Ami a tobbit illeti, nekem pl a yazio valt be etelek jegyzetelesere. Konnyu hasznalat, viszonylag pontos, gyors, nincs reklam (max nagyon ritkan) es kulonbozo dietak tartasahoz is tokeletes. Ebbe lehet felvinni km alapon setat, edzeseket, es a napi sulyodat amit merlegelsz. Nekem pro verzio van, az keszit sztatisztikat is, meg be lehet allitani a napi makrokat. De ezek nelkul is szuper szerintem.

Emellett en garmin sportorat használok, az meri a lepeseim, ill az edzeseim.

A kaloriat hozzavetolegesen be tudod persze lőni, hogy kb mennyit egetsz el, ha pontosan szamolsz,ill mennyi kell neked a fogyashoz, igy tudsz vele kalkulalni esetleg. Ezt en 1-2 honap tapasztaltam ki. Azota is mukodik.

Ha nem tudod megtenni, hogy orat hasznalsz, akkor persze vannak lepesszamlalo appok. Samsung healthet dicsérték mar nekem, en személy szerint meg nem hasznaltam. Regen endomondot inditottam futashoz, de annak mar 4 eve, nem tudom van e lepesszamlaloja.

2020. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Súlyodat a telefonod még "majd" sem tudja figyelni, hiszen nem mérleg.

A különböző appok által közölt elégetett kalóriák száma sem lehet pontos, gondolj arra, hogy megteszel 1000 lépést, amire a kütyü kalkulál X kalória-égetést.

Azt viszont nem tudja kütyüd, hogy sík terepen sétáltál-e, vagy 30 fokos emelkedőn. Nagyon nem mindegy.

2020. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan mérleg, ami bluetooth-eszközként csatlakozik a telefonhoz, és automatikusan beszinkronizálja a testsúlyt. De nem olcsó, annyi pénzért inkább beírom kézzel.


Az, hogy a bevitt kaja meg a mozgással elégetett kalória alapján számítsa ki a súlyt, több okból nem megy. Egyrészt nem stimmelne a számított érték a mérleggel mérttel, mert a vízháztartásodat nem vettük figyelembe. Másrészt a kalóriafelhasználás mérése túlságosan pontatlan.

2020. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!