Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész életemben dagadt voltam,...

Egész életemben dagadt voltam, lehetséges, hogy egyszer még én is vékony leszek?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy megmaradok ugyanolyan szélesnek, mint egy ajtó. Lapos, de széles...

Ha bárkinek van BÁRMI tapasztala, légyszi osszátok meg velem! Tudni szeretném, hogy van-e értelme annak, amit én most csinálok...



2021. jan. 6. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz?
2021. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogyózok kalóriadeficittel, és edzésekkel.
2021. jan. 6. 05:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy hány kg?
2021. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Nézz meg képeket a neten, hogy az elhízott emberek miután lefogytak mennyivel kisebbek lettek (mármint szélességre meg "térfogatra"). Én még csak 15 kg-t fogytam, de már én is látom ezt magamon.
2021. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Van egy régi ismerősöm, aki már gyerekkorától nagyon el volt hízva. Most olyan 40 év körül járhat. Az utóbbi 1-2 évben rengeteget fogyott, alig lehet ráismerni. Teljesen normális testalkata lett. Nem tudom, hány kilót fogyott, de szerintem 50 kg biztosan lehetett. Jó látni, hogy sikerült neki annak ellenére, hogy világéletében kövér volt.
2021. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attől is függ mennyi idős vagy. 12 évesen egy összenyomott vattacukorra hasonlítottam,most 16 éves vagyok (fiú) és nem mondom hogy elfúj a szél de hasonlítok egy rúdra
2021. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!