Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra vált be nektek?

Milyen fogyókúra vált be nektek?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni néhány kg-t a hasamról, ugyanis szerintem oda hízok :D Annyira nem vészes, csak ha leülök, akkor látszódik egy kis bél, állva pedig nem nagy, de nem is kockás. Jelenleg 193 cm és 86 kg körül lehetek. Milyen étrendet és edzést ajánlotok?

2021. jan. 13. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én kalóriaszámolással fogytam le. Étrendet nem tudok 2 mondatban írni, ahogy edzést sem.
2021. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Kalóriaszámolás (napi 1200 kalória) és saját testsúlyos edzés (napi 30-40 perc) Nekem ez vált be
2021. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

Ketogén diétát nagyon jónak mondják, ismerősöm majdnem 20 kg fogyott vele. Illetve van egy olyan is hogy 8 órát ehetsz 16ot nem. Pl. Reggel 8-16ig eszel utána max inni lehet.

Ezzel is fogyott ismerősöm 15 kg kb.

A mozgás csak ráadás. 70% étel 30% sport

2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelmes hosszú távú életforma váltás .
2021. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Életmódváltás.

Lowcarb- LCHF étrenddel, mert nekem ez jó. Havi 1 csalónapot is tartok.

Mozgás: nekem a szobabicikli+ hasizom edzés+ súlyzózás jött be legjobban, mert ezekkel nem kell kimozdulni a házból, de gyorsgyalogolni is szoktam. Mozgás heti 4-5 nap 1 óra, -78 kilónál járok, még 27 van hátra, lassan a végjátékba érek:)

2021. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!