Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lánynak először érdemes...

Lánynak először érdemes lefogyni aztán edzeni,vagy együtt is hozhat majd eredményt?

Figyelt kérdés

Jól esik a mozgás,most még plusszba hasra nem is edzek külön újra,de egyszerűen nem moccan meg a mérő lefele xd Már nagyon idegesítő,nem az első fogyókúrás időszak amit csinálok,sőt régen is életmódváltással tartottam fent,de most mondom nem csinálom meg azt amit annó 2szer is (nem épp egészséges igazából). De szerintem a mozgás miatt nem megy le (mert az egyiknél is másfél kilóval kevesebb ment le az elsőhöz képest,és úgy 1 év eltelt köztük),mert aztán elhatároztam,hogy jó,akkor megpróbálom kb azt csinálni,de így 3 napig jutottam,mert az h nem láttam,hogy na napi szinten 1 kilo lemenne,így felesleges volt szenvednem.


Karácsonykor valahogy nem jött fel plussz kiló,erre egyik nap edzettem azon a gépen,+1 kilo feljött,mondom de jó basszus,megúsztam erre feljött xd


Nem vagyok túlsúlyos,igazából így normális alkatom van,főleg mivel régen is sokszor végeztem mozgásgyakorlatokat,de nem érzem jól magam,csak -10 kilóval vagy minimum 8al újra önbizalommal teli lennék. Valami tanácsot tudnátok adni? Nem 1 év alatt szeretnék azért ennyit leadni.


2021. jan. 13. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig a mérleget figyelni. Érdemes lenne centizni magad. A test az egy működő dolog, normális akár 3 kiló ingadozás is. Egyél egy kicsit kevesebbet, igyál többet. A boltban a light dolgokat válaszd, vagy a teljes kiörlésűt. De tényleg ne csak a mérlegre figyelj mert bele fogsz bolondulni. Nézz inkább tükörbe, hiszen a rád néznek akkor nem a mérleget látják.
2021. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb a fogysz és edzel is, mert ha leadod a zsírt, akkor már lesz egy szépen kidolgozott izomzatod alatta. De ha csak 10 kilóról van szó akkor abból kb. 3-4 kiló víz a többi 6-7 a zsír. Kb. 3-4h{nap még leadod.
2021. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!