Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszegény finom étel...

Kalóriaszegény finom étel receptek?

Figyelt kérdés
Elegem lett a sok ugyanolyan kajából, úgyhogy a segítségeteket szeretném kérni! Még nem vagyok 18 se, szóval saját receptjeim nincsenek. (És amiket ettem eddig azt nagyon meguntam már...) Nagyon örülnék, ha valaki tudna nekem írni egy laktató kb 400 kalóriás ételt ide lentre, vagy ha családi titkos recept, akkor jöhet privátba is akár!
2021. jan. 15. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Köles összes kombinációja mind alatta van a kalóriádnak. Bár nem értem ezt a kalória (ficamot) az ember nem mozdony ?
2021. jan. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaszegény recepteket találsz bőven a neten.

Az pedig, hogy finomak.e, tőled függ.

Ugye ismered a mondást "Az izlésről nem lehet vitatkozni!"?

2021. jan. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Majdnem minden hagyományos ételt el lehet készíteni kevés kalóriásan is, emellett az ételek ízét nem a "kalória" adja, hanem a füszerek.

Akármit készítesz, füszerezd meg ízlésed szerint, akkor finom lesz.

2021. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fűszerek!!!

Semminek nem kell ízetlennek lenni, só, száraz és friss fűszerek 0 kalóriásak. Egy sima salátát olaj és öntetek nélkül is feldob bármilyen citrusféle reszelt héja.

2021. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!