Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék eredményes...

Hogyan tudnék eredményes fogyást elérni?

Figyelt kérdés

Én sosem panaszkodtam eddig a súlyomra, nem nagyon érdekelt maga a testalkatom, viszont már 1-2 éve eléggé zavar és nem érzem jól magam a bőrömben. 17 éves vagyok, 166 cm és 68 kg. Tisztában vagyok vele, hogy ez még nagyjából az egészséges kategóriába tartozik, viszont a súly nem úgy oszlott el rajtam, ami még előnyösen mutatna. Én világ életemben sovány kislány voltam, akkoriban is sokat ettem, viszont hiperaktivitásom miatt ez nem látszott rajtam, mert 'le is dolgoztam'. Viszont 2016-ban egy műtéten estem át, aminek következtében én több hónapon keresztül nem nagyon emelhettem nehezet, nem erőltethettem meg magam és akkoriban a napjaim az ágyban teltek. Csak mosdóba és fürdeni mehettem ki. 53-54 kg voltam akkoriban, és ezt ezalatt a pár hónap alatt ez fel ment 65-re. És ez azóta ingadozik 60-68 között, lejjebb eddig nem sikerült adnom sajnos. Rengeteg fogyókúrás módszerek után néztem, de szinte mindenki & mindenhol mást tanacsoltak. Ezért is gondoltam, hogy ide ki írom, hátha tud esetleg valaki segíteni, hogy milyen módszerek azok, amik nektek beváltak, miket ajánlanátok?Gondolkodtam, hogy egy személyi edzőhöz lenne tanácsos menni, viszont az anyagiak ezt sajnos nem teszik lehetővé. Már rettenetesen zavar a súlyom, nem érzem így jól magam és én úgy gondolom, az önbizalmam hiányának ez egy jelentős részét teszi ki.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.



2021. jan. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalória deficit mindenképp.

Átlagosan 1 nap hány kalóriát eszel?

2021. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos arról fogalmam sincs, nem nagyon számoltam eddig, viszont elég sokat eszem és mellette nassolok, amit szeretnék alább hagyni a cél érdekében.
2021. jan. 23. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Fázis

-nincs liszt

-nincs cukor

-nincs napraforgo olaj

-nincs nasi csak gyümi meg magvak

2. Fázis ha az első már nem fogyaszt:1200 kcalt betartani/nap

3. Fázis(55 kg alatt)

Ha megállt a kalória deficittel is naponta max 60 g szénhidrát.

Edzés:

1.nap: 100 gugolás, 100-100-100 másik gyakorlatok, Polly videóiból válogattam

2. Nap: 100 hasprés, 100 lábemelés(alsó hasizom gyakorlat)

3.nap:pihi

Ezek váltakoznak. Én seggre edzettem főleg, nyilván én sem ilyen mennyiséggel kezdtem se egy hónap után már illik ennyit letolni.

168 cm 63 kg-ról fogytam 50/52re.

2021. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, még annyi: naponta 65g vagy ahány kg vagy, annyi h fehérje szigorúan legyen meg.

A szénhdirátot ha elérsz oda ne kenyérrel meg ilyenekkel töltsd ki hanem az egészet gyümölccsel, és így hibátlan marad az egészséged.

2021. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!